تماشا کنید: Peyton Manning pokes سرگرم کننده تام بردی می خواستم به بازی گلف در بوستون “که در آن آنها نمی مانند تام بسیار”

Peyton Manning poked در سابق NFL رقیب تام بردی در روز پنج شنبه.

سابق Broncos کارفرمایی پیوست بردی فیل مایکلسون و تایگر وودز در TNT برای ترویج خیریه گلف match مجموعه را در 24 مه از مدال آوران باشگاه گلف در حوب ساند, فلوریدا. WarnerMedia و چهار بازیکن را تیم برای اهدای 10 میلیون دلار به نفع coronavirus امداد.

منینگ به حال برخی از سرگرم کننده در بردی هزینه در طول مصاحبه.

در بردی به طور تصادفی از ورود به خانه اشتباه است: “این مسابقات بود در فلوریدا, شما می دانید, بعد از تام B و E (breaking and entering) بازداشت. … او نمی تواند ترک دولت پس از آن تا به حال به در فلوریدا. ببر و من به کلانتر در تمپا. او برای رفتن به اجازه رفتن به ساحل پالم به بازی.”

در مبارزه در بردی خانه چمن: “من صادقانه باشد من هرگز بازی تام بسیار خوبی در چمن خانه و بنابراین شاید این نظر گرفته شده است خنثی سایت و من دوست داشتم که این مسابقات در یک محل که در آن آنها نمی مانند تام بسیار — Indianapolis, Denver, بوستون. شما می دانم که او فقط به آنها خیانت و شکست قلب خود را. بنابراین پالم بیچ است که ما احتمالا می تواند انجام دهد.”

در teaming با جنگل: “من فکر می کنم تیم های عادلانه هستند من فکر می کنم فیل انتخاب شریک مناسب در تام. با هم آنها را 11 قهرمانی. ببر و من 17 راه من تعداد آن راست ببر ؟ خود را از 15 به علاوه من دو پس از آن کمی نزدیک تر در این مسابقات با تام و فیل با هم بودن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net