تماشا کنید: نه تنها Mahabharat’, ‘Ramayan’, DD همچنین پخش, پیر TVCs; در اینجا یکی با Kriti Sanon

80s و 90s بچه ها reliving دوران کودکی خود را در حالی که تماشای پیر Doordarshan را نشان می دهد یعنی Ramayan, Mahabharat, Shaktimaan, Chanakya, Shrimaan Shrimati, سیرک, Dekh Bhai, Dekh و بسیاری دیگر در حال انجام lockdown. در ابتدا نشان می دهد پخش بدون تبلیغات تلویزیونی, اما نه دیگر. چند TVCs به خصوص از Amul نام تجاری در حال پخش در طول معافیت های تجاری نشان می دهد. این لذت به تماشای این تبلیغات که بخشی از دوران کودکی ما.

یکی از تبلیغات پخش شده امکانات هیچ یک دیگر از Kriti Sanon. ما آمد در سراسر یک TVC بازیگر در یک Amul بستنی آگهی که باید شات در حالی که در tweens. این بازیگر به نظر می رسد تازه به عنوان یک گل قرمز راه راه لباس. عبارات خود را بیش از حد زیبا به دست, در واقع!

اتمام پیر TVC زیر:

در ضمن, Kriti forayed به فیلم در سال 2014 که در آن او تا به حال دو نسخه تلوگو – 1: Nenokkadine مخالف Mahesh Babu و هندی – Heropanti مخالف تایگر شروف.

صحبت کردن در مورد آینده او فیلم Sanon آینده خواهد بود در دیده میمی که در آن او نقش یک جانشین. این فیلم به کارگردانی Laxman Utekar و تولید شده توسط دینش Vijan زیر صفحه اصلی, بنر, مادوک ،

میمی است Hindi بازسازی ملی برنده جایزه 2011 مراتی فیلم با عنوان ملا Aai Vhhaychy! و همچنین ستاره Pankaj Tripathi و سای Tamhankar در نقش محوری. تیراندازی برای فیلم پیچیده شده بود از چند هفته به عقب است و به احتمال زیاد به ضربه زدن به صفحه نمایش این سال است.

برای این فیلم Kriti حتی به دست آورد 15 کیلو و چند عکس بیش از حد به بیرون درز کرد از این مجموعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de