تماشا کنید: Hrithik Roshan پسر Hredaan جشن 14th تولد با خانواده با وجود مستند

هریتیک روشن و Sussanne خان پسر Hredaan خود را جشن گرفتند 14th تولد دیروز و به مناسبت, Hrithik مشترک تصویری و ابراز قدردانی خود را برای تکنولوژی است که می تواند اقامت نزدیک به خانواده خود را حتی زمانی که مایل از هم جدا.

این ویدئو نشان می دهد Hrehaan برش خود را از کیک تولد در خانه در حالی که او پدربزرگ و مادربزرگ عمه ها خاله و عمو پیوست در خود را از مربوطه و از طریق تماس های ویدئویی. Hrithik ساخته شده یک ویدیو از خانواده مبارک به همه آنها گرد هم آمدند و به جشن می گیرند. Hrithik همسر سابق Sussanne و دیگر پسر Hredaan نیز پیوست, جشن تولد. پیش از آن در روز Sussanne تا به حال نیز به اشتراک گذاشته یک مونتاژ ویدئویی از Hredaan تصاویر از آلبوم خانوادگی و او را به نام او ” ری از sonshine.’

 

“به پسر من.ما به کجا می رویم.. هیچ کس نمی داند… اما من باید بگویم شما در راه خود را… به بهترین ‘وجود دارد’ که وجود دارد… خوشحال 14th تولد ری از ‘Sonshine’. امروز فردا و فراتر از آن برای همیشه لطفا برای بیشتر شما مرا به عمق هسته ای” او زیر نویس خود را ارسال.

برای اطلاع Sussanne به طور موقت نقل مکان کرد و از خانه او را به ماندن با این بازیگر به طوری که این دو می تواند همکاری پدر و مادر فرزندان خود را در میان coronavirus مستند. زن و شوهر طلاق گرفته در سال 2014.

Hrithik بود و همچنین یک تصویر از Sussanne در Instagram, نوشته,, “این یک عکس از عزیز Sussanne (همسر سابق من) که تا به لطف داوطلب به طور موقت از حرکت از خانه خود را به طوری که فرزندان ما قطع نیست به طور نامحدود از هر یک از ما. با تشکر از شما Sussanne بودن تا حمایت و درک در سفر ما از همکاری پدر و مادر. فرزندان ما بگویید داستان ما برای آنها ایجاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im