تماشا کنید: گروه هکر Anonymous’ پیام برای مینیاپولیس پلیس در میان جورج فلوید را به قتل می رود ویروسی

و مشهور هک گروه ‘ناشناس’ است و باید پیوست کر نخوری اخیر قتل آفریقایی-آمریکایی در ایالات متحده است.

بزرگترین هک گروه در سیاره زمین به تازگی تصویری منتشر شده صحبت کردن در مورد خشم و انزجار در سراسر کشور آغاز شده است که پس از مرگ یک غیر مسلح در مینیاپولیس.

درک چوین, مینیاپولیس, افسر پلیس بود به اتهام قتل به مرگ 46 ساله جورج فلوید پس از یک ویدئو کلیپ از افسر زانو در Floyd گردن ایجاد موجی از اعتراضات در سراسر کشور.

در واکنش به این ناشناس و در زمان به Facebook و منتشر شده یک ویدیو را در صفحه خود را که در آن اعضای گروه صحبت در مورد زمان اختلال وضعیت در کشور است.

کشتن جورج فلوید “است که فقط نوک کوه یخ در یک لیست طولانی از مشخصات بالا موارد غیر قانونی مرگ و میر در دست ماموران دولت خود را” یک فرد با پوشیدن یک ماسک و یک hoodie گفت: در این ویدئو.

در این ویدئو آنها همچنین افشای جزئیات بیشتر در مورد کشتار اخیر در مینه سوتا و گفت که پلیس درگیر در آن باید به صورت مناسب اتهامات و افسر پلیس که به کشته شدن فلوید باید به اتهام قتل.

“متاسفانه ما به شما اعتماد ندارند فاسد سازمان به انجام عدالت است. بنابراین ما خواهد شد و خود را در معرض بسیاری از جرایم به جهان است. ما لژیون. انتظار ما” آن را گفت.

“ناشناس پیام به مینیاپولیس اداره پلیس” آنها عنوان پست خود در FB.

در اینجا این ویدئو:

به عنوان به زودی به عنوان این ویدئو کاهش یافته است, آن شروع به دریافت مقدار زیادی از توجه و در حال حاضر 2.8 میلیون بازدید در آن است.

به زودی پس از فلوید مرگ در بازداشت پلیس آخرین مارس 25, شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul فوران در تظاهرات گسترده که بعد از گسترش در سراسر کشور است.

معترضان همچنین به آتش کشیدند 3rd حوزه ایستگاه تمرکز بسیاری از تظاهرات که رها شده بود قبل از اینکه عصبانی جمعیت احاطه شده ساختمان است.

روز یکشنبه به عنوان بسیاری از 40 شهرستانها و واشنگتن دی سی در سراسر چهره ملت تحمیل حکومت در میان بی امان تظاهرات در برابر مرگ جورج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>