Ranveer سینگ و دیپیکا پادوکن اخذ شده است دلتنگ که آنها در تعطیلات با یکدیگر است. در رجعت تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط Ranveer دیپیکا دیده می شود برای تشویق او توسط پیچ به ‘خندقها پسر’ آهنگ ‘Apna زمان Aayega’.

Deepika دیده می شد ناهار خوری با Ranveer احتمالا در یک رستوران. او عینک سفید ژاکت با دانه های مروارید بر روی آنها. یک کاسه پر از بستنی و شکلات قرار داده شد در مقابل از او. “اوه من فکر می کنم من خودم را یک تشویق کننده!,” نوشت: Ranveer در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو.

پس از نگه داشتن یک چهره پوکر به ‘Padmaavat’ بازیگر ناگهان رقصید به مراحل ‘Apna زمان Aayega’ با مزه در حالی که او هنوز نشسته روی صندلی. ارسال عملکرد خود را دیپیکا رفت و برگشت به حالت عادی.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید::

دیپیکا پادوکن و Ranveer Singh در حال حاضر در تعطیلات است. Deepika شده های اسرار آمیز تصاویر از همان. او شروع به سفر خود را از به اشتراک گذاری تصاویر با گذرنامه و سپس دمپایی در شن و ماسه دو چتر و دو دوچرخه. این زن و شوهر های بعدی دیده می شود با هم در Kabir خان ’83’, بر اساس سال 1983 جام جهانی برنده شوید. در حالی که Ranveer نقش سرب از Kapil توسعه Deepika را در ظاهر cameo خود را به عنوان بر روی صفحه نمایش همسر رومی Dev.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su