تماشا: روز پس از LoC برخورد, هند, اهداف پاکستان مهمات تخلیه تروریستی راه اندازی پد در PoK

نیروهای هند در روز جمعه انجام شده دقت هدف قرار دادن تفنگ مناطق تروریستی راه اندازی پد و مهمات تخلیه در سراسر خط کنترل (LoC)در پاسخ به بی نقض آتش بس توسط پاکستان در Keran بخش از Kupwara در منطقه جامو و کشمیر.

این روز پس از پنج ویژه کماندوهای نیروهای از ارتش هند را 4 چتر نجات نظام شهید شدند به عنوان آنها کشف و خنثی یک نفوذ از تلاش های پاکستان در پشتیبانی از تروریست ها در امتداد LoC همان منطقه در هفته گذشته. پنج تروریست ها نیز کشته شدند در روبرو می شوند.

پاکستان دوباره نقض آتش بس در روز جمعه باعث سنگین تلافی از هند دفاع کرد.

دفاع سخنگو وجود دارد گفت: گزارش ها از آسیب های سنگین بر طرف دشمن.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم منتشر شده توسط ارتش هند نشان داد روشن هدف قرار دادن پاکستان مهمات تخلیه و تروریستی راه اندازی پد در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M).

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید::

هدف انجام شد در نزدیکی محل که در آن یک برخورد در هفته گذشته صورت گرفت. پنج چتربازان ارتش هند کشته شدند در یک نبرد در تبادل آتش با یک گروه از تروریست ها که در حال نفوذ در سراسر LoC در Keran بخش از شمال کشمیر.

Subedar Sanjeev Kumar, Havaldar Davendra سینگ Sepoy Bal کریشن, Sepoy آمیت کومار و Sepoy Chhatrapal سینگ از دست داده و زندگی خود را به عنوان آنها حذف پنج تروریست ها در زمان مبارزه با دست به دست کردن قبل از سقوط.

این عملیات آغاز شد در مداخله شب آوریل 3 و 4, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de