دیده بان: دیوید وارنر عاطفی سخنرانی پس از پیروزی Allan مرزی مدال

استرالیا رودخانه David Warner اتحاد فوق العاده ای ساخته شده باز گشت به کریکت و برنده معتبر Allan مرزی مدال در روز دوشنبه (10 فوریه).

وارنر در کنار استیو اسمیت ساخته شده و موفق به بازگشت به ورزش در سال گذشته پس از اتمام آنها در سال ممنوعیت پس از شورای بین المللی کریکت (ICC) نامیده می شوند او را به جرم در توپ-دستکاری حماسه.

فقط یک سال پس از بازگشت خود را به کامل کریکت 33 ساله در حال حاضر صعود آلن مرزی مدال با 194 رای بود و به نام بهترین استرالیا نر کریکت سال است.

دلار استرالیا در بازکن شده در بالای فرم سمت خود و به تازگی به گذشته رفت سابق نوابغ آقا Don Bradman (334) و مارک تیلور (334*) نوبت نمره خود را با شکستن رکورد بدون شکست دست کشیدن از 335 اجرا می شود در آزمون در مقابل پاکستان در ماه نوامبر.

وارنر بسیار عاطفی در حالی که به دریافت جایزه معتبر و به شکست اشک در حالی که به خود بیان.

“من متوجه شدم که بسیاری از چیزهایی که در طول این زمان که ما در واقع نمی دانند و یا درک زمانی که ما در این حباب اهمیت این چه بازی است و لبخند بر چهره است که ما را به بسیاری از مردم” وارنر گفت.

“با داشتن سه دختر در خانه به دنبال بچه ها می خواهم ‘اهنگر’, ‘Cummo’ — بازی کریکت در حیاط خلوت آنها فریاد Virat Kohli نام — اما این لبخند در چهره بچه های که ما قرار داده است.”

“بدیهی است که وجود دارد بسیاری از تشکر از yous — من قصد دارم به دست بسیاری از مردم — اما اولین و مهمترین من مادر و پدر. من می دانم که من به شما اجازه بچه ها را در گذشته اما شما بچه ها همیشه گیر … در کنار من و من واقعا قدردانی است. و برادر من,” او اضافه شده است.

“همسر من … به من گفت: قبل از اینکه من سنگ است. شما کاملا شگفت انگیز است. من نمی دانم آنچه که تا کنون می تواند شما شکستن. شما فوق العاده است.”

“شما الهام بخش است نه فقط برای من بلکه برای دختران. این سخت است برای یک مرد به ایستادن اینجا و می گویند بسیاری از کلمات زیبا در مورد افراد, اما شما همیشه به نظر می رسد بهترین را از من و مهربانی از قلب من. من نمی توانم تشکر از شما به اندازه کافی برای آنچه شما انجام دهد برای من و خانواده ما. من شما را دوست دارم از صمیم قلب” او به این نتیجه رسیدند.

در اینجا این ویدئو:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im