تماشا کنید: بنگلادش بازیکنان آسانسور خود را قبل از ازدواج ICC U19 جام جهانی جایزه در برق خلق و خوی بعد از یک خطر ناک نهایی برنده

بنگلادش را شکست داد و هند در فینال به بلند U19 عنوان قهرمانی جهان برای نخستین بار در Senwes پارک در روز یکشنبه (فوریه 9).

بازیکنان کاملا هیجانی در حالی که بلند کردن تروفی آنها به عنوان نمایشنامه ای از تاریخ برای خود ملت است.

در تعقیب و گریز از متوسط مجموع 178 اجرا می شود در یک خطر ناک آخر بنگلادش افتتاحیه Parvez Hossain Emon و Tanzid حسن ارائه شده طرف با شروع به جامد.

این دو موفق به گره هم 50-اجرای غرفه برای اولین حلقه قبل از اینکه پا-عنکبوتی که تار میتند راوی Bishnoi به خود جلب کرد اولین خون برای هند با رد Tanzid برای 17 اجرا می شود.

Mahmudul Hasan شادی پس از آن در آمد و با تشکیل یک کوتاه 12-اجرا و با همکاری Emon قبل از Bishnoi فرستاده او را به اتاق پانسمان برای 8 اجرا می شود.

Emon مجبور شد با گرفتگی به عنوان Towhod Hridoy فرستاده شد خود را به عنوان جایگزینی.

در اینجا تصویری از بنگلادش بازیکنان بلند کردن اجسام جایزه:

اما اقامت خود را کوتاه قطع شد و توسط Bishnoi دوباره که اخراج او را برای یک اردک و سپس به دست کشیدن از شهادت حسین است (1) چوگان به زودی پس از.

کاپیتان علی اکبر پس از آن آمد به ثابت کشتی برای Banglangladesh و موفق به تشکیل کوتاه مشارکت با شمیم حسین (7) و Avishek Das (5) که رد با هند هاي Sushant Mishra.

بنگال توله شد به کاهش 102/6 در 22.6 اور که Emon پیوست علی در وسط و موفق به تشکیل یک توانمند مشارکت.

Emon بازی 47-اجرای کشیدن 79 توپ قبل از Yashasvi Jaiswal حذف او در بیش از 32.

بنگلادش مورد نیاز 35 اجرا می شود به پیروزی نهایی وقتی Rakibul حسن پیوست علی در وسط ساخته شده و برنده همکاری.

علی (43) و حسن (5) همچنان بدون شکست در پایان و هدایت بنگلادش به اولین ICC جایزه.

برای هند Bishnoi به پایان رسید روز با تعداد قابل توجه از 10-3-30-4. او نیز شد پیشرو چوگان-یادداشت برداری در این مسابقات با 17 واخراج زیر کمربند خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im