دیده بان: در میان coronavirus مستند Rashami دسای برادرزاده او درس گیتار

در حالی که بسیاری از بالیوود مشهور شده اند ارسال فیلم در مورد چگونه آنها صرف زمان تحت coronavirus مستند تلویزیونی مشهور بیش از حد شده اند کاملا خلاق در طول زمان. Rashami دسای است که در میان آن نام که در حال حاضر یادگیری گیتار.

Rashami مشترک یک تصویری از او در تلاش برای بازی گیتار تدریس توسط برادرزاده او. در این ویدئو Rashami نشان می دهد بسیاری از حالات و عبارات که در آن او از دست داده اما به نظر می رسد وجود دارد. این ویدئو در حال حاضر رفته ویروسی در اینترنت.

اشتراک ویدیو ‘Naagin 4’ بازیگر نوشت: “زندگی کوتاه است. فرصت را از دست ندهید برای ایجاد خاطرات زیبا. تلاش برای پیدا کردن خوشبختی در لحظه هایی از این دست. من عاشق یادگیری چیزهای جدید و چه زمانی بهتر از این ؟ اجازه دهید با استفاده از این زمان برای انجام همه چیز ما از خواب انجام می دهند اما آیا این مدت برای! چگونه شما نگه داشتن خود را مشغول طول قرنطینه?”

در اینجا ویروسی:

Rashami دسای به او خواهرزاده و برادرزاده و است که می تواند دیده می شود که دو munchkins به نظر می رسد در ‘Bigg Boss 13’ برای دیدار با Rashami. بیشتر به طوری که آنها هر دو موفق به نوبه خود دشمنان را در خانه Rashami و Sidharth به عنوان دوستان دوباره. Rashami و Sidharth قبلا به اشتراک گذاشته شده فضای صفحه نمایش در ‘Dil Se Dil Tak’ که همچنین, ویژه, Jasmin Bhasin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im