تماشا کنید: Ajay Devgn با تشکر از هواداران برای تولد ولنتاین با یک دمدمی تصویری

Ajay Devgn خود را جشن گرفتند 51 تولد امروز و صفحات رسانه های اجتماعی در حال آب گرفتگی با آرزوها برای سوپراستار. مردم شده های عکس های فیلم ها و پیام های صمیمانه برای این بازیگر با استعداد-فیلمساز و او نمی تواند خدا را شکر به اندازه کافی. در حالی که به عقب آجی زمان به صفحات رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و یک فیلم کوتاه برای تشکر از طرفداران خود را در سبک خود را. او در وبسایت های خود را در قالب یک کاریکاتور که شما را از یاد آجی از 90s در.

او شنیده است گفت: “با تشکر از شما همه برای شما آرزوهای خوب! در خانه بمانند امن است. خدا برکت دهد.” آجی زیر نویس این ویدئو توسط تویت “من شخصا از هر و هر یک از شما برای ساخت تولد من خاص است. ایمن ماندن.”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در چهارشنبه Ashoke پاندیت در زمان خود را به صفحه توییتر و اعلام کرد که آجی اهدا کرده است Rs 51 lakhs به FWICE. او در توئیتر خود نوشت “عزیزم Ajay Devgn, ما با تشکر از شما برای کمک سخاوتمندانه از Rs 51 lakhs نسبت FWICE نفع ما 5 لاخ سینمایی کارگران است. شما ثابت کرده اند که بارها و بارها به خصوص در زمان بحران است که شما یک زندگی واقعی Singham. خدا به شما برکت دهد.”

نگاهی به پاندیت را توییت زیر:

در ضمن در مقابل کار, Ajay آینده دیده می شود در Maidaan است که با کارگردانی Amit Sharma. این فیلم بر اساس عصر طلایی هند فوتبال و همچنین ستاره, behindwoods, priyamani به عنوان زن منجر شود. تولید شده توسط بونی کاپور فیلم است که میله میله به انتشار بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im