تماشا کنید: بازیگر Vijay پشت در ‘کارشناسی ارشد’ مجموعه طرفداران خوش آمدید او را با صدای بلند به سلامتی

چند روز پشت مالیات بر درآمد بخش (it) مقامات یورش بازیگر ویجی ، او بنا به گزارش ها دور گرفته شده از مجموعه ای از فیلم های آینده ‘استاد’ در حالی که او هنوز هم در وسط تیر اندازی برنامه. در حال حاضر ویجی در این مجموعه از فیلم ها و استقبال گرم از طرفداران خود را.

Vijay طرفداران برای تشویق او به عنوان بازیگر در آمد به آنها خوش آمد می گوید در این مجموعه. Vijay تیراندازی شد برای این فیلم در خارج از Neyveli ذغال سنگ چوب نما شرکت ترکیب. تعداد کمی از مردم پاكستان در اعتراض به طوری که ویجی می تواند ادامه تیراندازی برای فیلم ‘استاد’.

بیش از Rs. 300 کرور بهبود از جستجو. Rs. 77 کرور بحساب نیامده نقدی متعلق به یک تامین کننده مالی که آنی گزارش به عنوان انبو Chezhiyan. حدود 38 محل مورد حمله قرار گرفت در این فرآیند است. این نکته دریافت کرده بود پس از Vijay قبلی فیلم “Bigil’ ضرب حدود Rs. 300 کرور در دفتر جعبه را.

همراه با Vijay, استاد نیز ستاره Vijay Sethupathi, Shanthanu Bhagyaraj, Malavika Mohanan, Andrea Jeremiah, Brigada و Gouri G کیشان در نقش محوری. Vijay نقش یک استاد دانشگاه در این فیلم است. Vijay Sethupathi است که دشمن در این فیلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im