واشنگتن ويروس سیم پیچ مس علاقمندان در Pac-12 مسابقه

لاس وگاس — آن را به عنوان معلوم کلرادو طرفداران را از دست ندهید هر چیزی به عنوان درب نزدیک در T-موبایل آرنا.

اواخر فصل غش کردن از گاومیش رسیده کم جدید چهارشنبه شب در دور اول Pac-12 کنفرانس مسابقات به عنوان 11th-کشت واشنگتن تحت سلطه علاقمندان در تمام جنبه های در حالی که از بین بردن مس در یک 82-68 تصمیم گیری است.

قبل از بازی Pac-12 اعلام کرد که طرفداران خواهد بود محروم از مسابقات بازی ها با شروع روز پنجشنبه چهارم بازی ها پس از یک روز طولانی روند روز شنبه به عنوان NCAA و خود را وابسته به کنفرانس تصویب اقدامات حفاظتی در پاسخ به گسترش COVID-19 ویروس در سراسر کشور. نمی توان آن را یک مسئله برای علاقمندان که از دست این بازی اولین کنفرانس مسابقات برای اولین بار در مربی نی نی بویل از 10 سال تصدی.

در حالی که علاقمندان باید هنوز هم انتظار یک نقطه در 68-تیم NCAA Tournament علاقمندان را به صبر برای انتخاب روز شنبه در حالی که در جستجوی پاسخ برای پنج بازی از دست دادن رگه که تغییر این باشگاه از یک کنفرانس قهرمان مدعی به یک تیم است که به نظر می رسد به طور کامل با گاز کشته در خط پایان.

مس به ثمر رساند بازی را برای اولین بار سبد, اما هرگز برگزار سرب دوباره به واشنگتن منفجر, بازی 13-2 اجرا در نیمه اول و هرگز به عقب نگاه کرد.

علاقمندان به سادگی نمی تواند انجام دهد هر چیزی درست در انتهای طبقه. واشنگتن پایان فصل به طور منظم آخرین رتبه بندی در Pac-12 بازی با .385 تیراندازی در صد اما شات .491 در برابر علاقمندان با 10-برای-21 علامت 3-اشاره گر. در Cougars نیز رتبه 11 در rebounding حاشیه اما outrebounded مس 37-34.

مس وارد بازی با .738 رایگان پرتاب درصد اما رفت 22-برای-32 در خط از جمله 7-برای-14 در نیمه اول. یک علاقمندان تیم که نمایش داده شده ترا درهم میشکنند میل شدید برای رسوب 3-نقطه بورس تسلیم یک جفت 4-نقطه بازی می کند. مس زیادی را صرف این فصل پیشرو Pac-12 در 3 نقطه در صد اما اخیر خود را با برد طولانی گلایه ادامه داد: در وگاس به عنوان علاقمندان از دست رفته خود را اول 11 3-نقطه تلاش به پایان رسید و 4-برای-21.

دفاعی علاقمندان به حال هیچ پاسخ برای WSU پیشرو گلزن CJ Elleby که ثبت 30 امتیاز و 10 ریباند و پنج پاس گل. Elleby به پایان رسید 10-برای-17 کلی و 6-برای-10 3-اشاره گر. McKinley رایت چهارم را به ثمر رساند 21 امتیاز و تایلر Bey اضافه شده 19 برای علاقمندان اما آنها تا به حال تقریبا هیچ کمک با دیگر بازیکن مس به ثمر رساند بیش از چهار نقطه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im