بود مغلوب ساختن پیشی جستن هدیه هواکش به متحدان خود را? یک نماینده کنگره فکر می کند و او رسید


Illustration for article titled Was Trump Gifting Ventilators to His Allies? One Congresswoman Thinks So and She Has Receipts

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

چهارشنبه شب در کنگره institutvanier ادعا کرد که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود کمی نشخوار-pro-هواکش به عنوان او تلاش برای جلب سیاسی به نفع طول یک جهانی همه گیر.

تبلیغات

با توجه به سی ان اناز, کلرادو از حزب دموکرات قرار داده و در یک جهت هواکش که رفت اما نادیده گرفته شده است. اما زمانی که آسیب پذیر ایران از سوی دیگر ، کوری گاردنر که همچنین از دولت خواسته هواکش آنها فرستاده شد روز بعد.

“من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق افتاده است با سن. گاردنر و رئیس جمهور تهمت بسیار نگران کننده” DeGette سی ان ان گفت. “روند چیست؟”

DeGette می خواست روشن است که او خوشحال بود که دولت دریافت مقدار مورد نیاز دستگاه های; این فرایند است که به نظر می رسید به نگرانی او بیشتر است. با توجه به DeGette نظر می رسد که رئیس جمهور ارائه شده است بسیار مورد نیاز دستگاه های پزشکی به متحدان ، زمانی که سی ان ان پرسید: مستقیم-اگر DeGette بر این باور است که رئیس جمهور شد به طور آهسته از هواکش به عنوان یک سیاسی به نفع گاردنر DeGette جواب داد: “به نظر می رسد که راه برای من است. من کاملا خشم.”

DeGette و دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اصل خواسته 10,000 هواکش و در پایان از آنها دریافت برخی از 100 اما تنها پس از گاردنر رسیده است.

تبلیغات

منتظر داستان می شود حتی بیشتر عجیب و غریب است. از سی ان ان:

اما در حالی که آنها در حال انتظار برای پاسخ از مدیریت اضطراری فدرال آژانس پلیس به یک معامله با یک شرکت خصوصی برای 500 هواکش باید به دولت ارسال شد. یک بار FEMA کردم کلمه از دولت ایران آژانس فدرال در پا برای جلوگیری از این قرارداد از رفتن را از طریق پس از آن می تواند به دست آوردن هواکش به جای پلیس گفت: در سی ان ان در هفته گذشته.

گاردنر پس از آن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب و رئیس جمهور توییتی جمعه است که دولت را دریافت 100 هواکش از فدرال ذخایر در حزب جمهوری خواه و سناتور درخواست. گاردنر یکی از آسیب پذیر ترین سناتور جمهوریخواه برای انتخاب مجدد.

“آنها وجود دارد بسیار در مدت کوتاهی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شب سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی پس از شعار گاردنر در تأمین 100 هواکش.

تبلیغات

DeGette شد کبود در طول یک تماس خصوصی با آمریکا در روز چهارشنبه و گزارش متهم به معاون رئیس جمهور و ممکن است ربات جنس مایک پنس از “دروغ” در مورد فرآیند برای تهیه دستگاه.

DeGette سی ان ان گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید و گفت پنس دراز کشیده بود اما او افزود که اگر آن راه می رود مثل یک اردک و صدا مانند یک اردک احتمالا مایک پنس را دروغ گفتن در یک اردک کت و شلوار.

تبلیغات

DeGette آیا توجه داشته باشید که هیچ جا در روند اخذ هواکش آن را ذکر مغان در تماس تلفنی با رئیس جمهور و gloating در مورد نمره در تلویزیون.

“هیچ جا آن را می گویند اگر یک جمهوری خواه سناتور تماس تا رئیس جمهور آنها می توانید آن را دریافت کنید” اشاره کرد گاردنر پس از آن در زمان “انواع اعتبار در تلویزیون ملی” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

و از آنجا که این راه کار می کند گاردنر امن 100 هواکش و سپس او را ستود جمهور, فاکس نیوز, مصاحبه.

“استاندار شده است جستجو برای هواکش و FEMA نیز شده است به جستجو برای هواکش. من به صحبت رئیس جمهور شب گذشته در مورد کلرادو نیاز به هواکش و البته من خیلی خدا را شکر که او ارائه شده است که شب گذشته” گاردنر گفت. “ما قصد داریم به ادامه کار با رئیس جمهور برای بیشتر و در ادامه به ملاقات کلرادو اما من فکر می کنم این فقط یک نشانه است که ما در حال مبارزه برای کلرادو است.”

تبلیغات

خواسته در چهارشنبه coronavirus نیروی کار جلسه در مورد فن های فرستاده شده به کلرادو و اینکه آیا داشتن یک رابطه شخصی با مغلوب ساختن پیشی جستن است یک عامل در تامین منابع لازم از سوی دولت فدرال در هر دو پنس و دکتر دبورا Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده demurred.

“ما شده ایم تماشای دنور بسیار نزدیک است و مانند بسیاری از دیگر مناطق کلیدی است که من را لمس کرد ما در حال شروع به دیدن برخی از تشویق اخبار در تعاملات ما با فرماندار و با مقامات محلی و با سناتور” پنس گفت: زمانی که سوال در مورد این تصمیم. “ما تلاش نه تنها در کلرادو اما در سراسر کشور به خصوص پاسخگو به کشورهای که در آن ما شاهد رشد بوده است.”

تبلیغات

سی ان ان اشاره می کند که “از شنبه شب کلرادو گزارش شده بود 5,655 موارد coronavirus و 193 مرگ و میر با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im