قرار دادن پایان دادن به گمانه زنی های netizen، یک منبع نزدیک به خواننده سلنا گومز تایید کرده است که او نزدیک نشده است و هیچ برنامه ای برای ظاهر شدن در کنار دوست پسر سابق جاستین بیبر در آخرین موزیک ویدئو رپر دریک‘Popstar’.

همانطور که توسط مجله مردم گزارش شده ، یک منبع نزدیک بهبستنی ‘ خواننده نشان داد که شایعات در مورد او ساخت cameo در کنار دوست پسر سابق نادرست است.

مجله پیپل به نقل از این منبع می گوید: «سلنا هرگز نزدیک نشد و هیچ برنامه ای برای شرکت در موزیک ویدئو نداشت.»

آهنگ تازه منتشر شده، در حال حاضر روند،‘Popstar‘ می بیند ستاره 26 ساله، بیبر لب همگام سازی نام گومز در بین آهنگ.

هشت دقیقه و پنج ثانیه طولانی ویدیو موسیقی تا به‘جالب‘ خواننده بیدار شدن پس از یک مهمانی خانه و می دهد فریاد به سابق خود را در حالی که crooning برای رپر. “نگاه کنید، آریانا، سلنا، ویزای من/ می تواند به عنوان بسیاری از اتهامات آن را به عنوان نیاز دارد، دختر من،” او لب همگام بیش از اشعار دریک است.

به سمت پایان موزیک ویدئو، همسر بیبر هایلی بالدوین بیبر نیز یک cameo می سازد. این مدل که در کنار شوهرش از خواب بیدار می شود، به بیبر گوش می دهد که رویای وحشی اش را بازگو می کند.

[محتوای جاسازی شده]

“پوپ استار” ظرف دو روز از انتشارش از 22 میلیون بازدید عبور کرده است.

در همین حال سلنا گومز سوار بر موفقیتIce Creamآهنگ جدیدش ‘بستنی’ با همکاری گروه دختر کره جنوبی بلک پینک است. این آهنگ در حال اینچ شدن به سمت ۲۰۰ میلیون بازدید در یوتیوب است و طرفداران نمی توانند از گوش دادن به آهنگ روی حلقه دست بردارند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de