خرید رپورتاژ

من شتابزده در آزادسازی دوست پسر? – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 12, 2020, 07:24 IST | DR عشق | بمبئی

شده است چهار ماه پس از من به او گفتم من می تواند آن را ندارد و من نمی توانم به نظر می رسد تا او را از سر من

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picدوست پسر من و من شکست تا پس از با هم بودن برای دو سال به خاطر او نگه داشته درمان من مثل من کمتر مهم تر از هر کس دیگری. او همیشه آنچه دوستان خود پیشنهاد نادیده گرفته و احساسات من در هر مناسبت و حتی از من بپرسید آنچه که من می خواستم به خوردن گذشته اگر ما رفت و به یک رستوران با هم. شده است چهار ماه پس از من به او گفتم من می تواند آن را ندارد و من نمی توانم به نظر می رسد تا او را از سر من. من نمی دانم اگر من عمل عجله چرا که او احتمالا تنها کسی که دوست داشت به همه احساس می خواستم. شاید من overreacted و من مطمئن هستم. باید چه کار کنم ؟

شما یک تصمیم بر اساس یک رابطه است که دو سال به طول انجامید که بدان معنی است که شما تا به حال به اندازه کافی زمان برای ارزیابی این که آیا شما در حال شتابزده و یا بیش از حد واکنش. دوست پسر خود را ممکن است دوست دارند به هر کس احساس می خواستند اما در صورتی که به معنای انجام این کار در هزینه از دوست دختر خود را, احساسات, آن را هنوز هم خیانت عدم احترام. اگر او می خواست برای نجات این او می تواند اعتراف به اشتباه بودن. طبیعی است به دست کسی که ما صرف مقدار زیادی از زمان با, اما شما باید سعی کنید و به این فضا برخی از دلیل است که تنها اجازه خواهد داد که شما را به رویکرد ارتباط خود را با وضوح بیشتر.

من وسوسه شده است به رابطه جنسی با دوست دختر سابق که در حال حاضر قدمت شخص دیگری. او اشاره کرده است که او خوب است با این, اما من نمی دانم اگر آن را مانند یک ایده خوب است. باید چه کار کنم ؟

اگر شما فکر نمی کنم این یک ایده خوب, شانس هستند آن نیست. او خود را دوست دختر سابق برای یک دلیل وجود دارد که یک سوم شخص درگیر که ممکن است مجبور به تحمل فشار از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده توسط دو نفر از شما. اگر او نیست و با او دوست پسر فعلی او باید با در نظر گرفتن پایان دادن به این رابطه. است و هرگز هوشمندانه ترین ایده است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su