یک سالن ورزشی افتتاح شد به طور انحصاری برای Shahid Kapoor-میرا راجپوت با وجود دولت دستور shutdown?

در 13 مارس سال 2020 وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray اعلام کرده بود “همه تئاتر, سالن های ورزشی و استخرهای شنا در بمبئی ناوی بمبئی تانه Nagpur پیمپری- – چینچواد بسته شود با شروع نیمه شب امروز تا 30مارس.” بلافاصله پس از آن که دولت مطمئن ساخته شده سفارشات توسط مقامات به عنوان به خوبی به عنوان شهروندان با توجه به ادامه شیوع کروناویروس در سطح جهان است. گزارش شده است که حدود 37 مورد از این بیماری تایید شده است در ماهاراشترا.

پس از سانتی متر را اعلام بدنسازی باید بسته به نظر می رسد مانند هر کس مشتاق به آن را دنبال کنید. طبق گزارش در بمبئی آینه, شاهد کاپور و همسرش میرا راجپوت آمده اند تحت رادار پس از گرفتن جامعی در حالی که کار کردن در روز یکشنبه در یک, در حومه شهر. تلخیص نشان داد که ورزشگاه بود به طور انحصاری برای آنها باز کرد و آنها تا به حال یک جلسه تمرین به مدت دو ساعت.

آنها خارج شد و از راه های مختلف پس از آنها را دیدم که اسیر مخفیانه. زمانی که صاحب بدنسازی خواسته شده بود در مورد این حادثه گفتند تلخیص “او تیراندازی شده است در Chandigarh بود و از من خواست برای دریافت برخی از تجهیزات پس از او آسیب پایدار (التهاب تاندون). من او نشان دادن راه درست برای استفاده از تجهیزات. در هر صورت ما کار کردن و آموزش با هم در هر یک از دیگر خانه ها است.”

Yudhishthir Jaising مالک در ادامه گفت: “این تنها شهيد ترانس و… فقط دوستان دلسرد کننده در یک پنج شنبه شب است.”

چند روز شهيد به شهر بازگشت و تا به حال نیز اعلام کرد که این شلیک از نیوجرسی متوقف شده است با توجه به coronavirus را بترساند. او در زمان خود را به صفحه توییتر و نوشت: “در یک زمان مثل این است که ما مسئولیت اجتماعی به انجام همه چیز را در ظرفیت ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس است. تیم #نیوجرسی است تعلیق شلیک به فعال شدن تمامی اعضای واحد را با خانواده های خود و در ایمنی از خانه های خود. بر عهده دارد. ایمن ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im