می خواستم جماعت-ul-مجاهدین بنگلادش تروریستی عبدالکریم دستگیر شده توسط پلیس کلکته STF

موفق در یک ضبط کلکته پلیس ویژه نیروی کار در روز جمعه دستگیر بنگلادش مبتنی بر گروه تروریستی جماعت-ul-مجاهدین بنگلادش (JMB) بالا عمل Abdul Karim.

همچنین به عنوان شناخته شده Boro کریم او در کنار تنها به Salauddin Salehin در جماعت-ul-مجاهدین بنگلادش شبکه ترور در هند.

کریم دستگیر شد از Jangipuar در مورشیدبد منطقه بنگال غربی با کمک پلیس محلی.

می خواستم با مقامات بنگلادش ملی سرمایه گذاری آژانس و غرب بنگال پلیس, کریم تولید خواهد شد قبل از اینکه یک دادگاه محلی در روز جمعه که در طی آن پلیس را به دنبال خود بازداشت و برای بازجویی.

کریم نیز گفته می شود رهبر اصلی این جنگیپور ماژول و خواهد به طور فعال در تامین تدارکات و پشتیبانی پناهگاه به رهبران مانند Salauddin. نام خود را به عنوان بالا عمل توسط JMB تروریست ها در طول بازجویی.

در سال 2018 یک حمله انجام شد در محل اقامت خود و مقدار قابل توجهی از مواد منفجره و جهادی مواد کشف و ضبط شد. اما او موفق به فرار شده است.

JMB است که گفته می درگیر در چندین حملات تروریستی در این کشور از جمله انفجار در بیهار را گایا و Burdwan در غرب بنگال.

به نیا تا به حال جمع آوری شواهد معتبر نشان می دهد که JMB مسئول 2104 Burdwan, انفجار بمب که در آن دو تروریست مظنون کشته شدند و به صورت سری از انفجار بمب در گایا در سال 2013 است که در آن چندین راهبان و بازدید کنندگان مجروح شدند.

صفحه اصلی وزارت گزارش اعلام کرده بود که آن را دریافت کرده بود “برخی از ورودی جماعت-ul-مجاهدین بنگلادش با استفاده از برخی از مدارس در Burdwan و مورشیدبد برای افراط گرایی و استخدام و فعالیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>