‘می خواستم فرزند’: Tusshar Kapoor باز می شود تا در مورد امید بستن برای رحم جایگزین

بازیگر Tusshar Kapoor شده است با بهره گیری از وظایف پدری پس از سال 2016 زمانی که او تا به حال استقبال پسرش Laksshya از طریق رحم جایگزین.

به تازگی این بازیگر افتتاح شد تا در مورد تصمیم خود برای تبدیل شدن به یک پدر و به همین دلیل او تصمیم گرفتند برای رحم جایگزین به جای تصویب در کارینا کاپور خان, رادیو, نشان می دهد زنان چه می خواهند.

زمانی که کارینا خواسته Tusshar چرا او نمی اتخاذ یک کودک او گفت: “Mujhe apna bachcha chahiye غیرتها (من می خواستم یک فرزند). شاید من اتخاذ خواهد شد در آینده هرگز به شما می دانم. هرگز می گویند هرگز به هر چیزی. اگر افرادی که ازدواج کرده اند و کلیشه ای خانواده ها می خواهم به خود را دارند, کودکان و نوجوانان, چرا نمی توانم به عنوان یک پدر و مادر؟”

“Pata ناهی یه kyun hota hai ki آگار aap تک هو aur aap apna bachcha chahte هو toh ورود bolte hai, ‘Aap اتخاذ kyun ناهی kar lete?’ Arre, poori duniya khud ke bachche paida kar راهی hai hum kyun ناهی kar sakte (من نمی دانم که چرا این اتفاق می افتد که اگر شما تنها هستید و می خواهید فرزند خود را از مردم می گویند كه چرا شما اتخاذ?’ زمانی که کل جهان است که با داشتن کودکان بیولوژیکی چرا ما نمی توانیم)?” او در ادامه اضافه شده است.

Tusshar گفت که زمانی که او تبدیل 35 پدری خود را غرایز بسیار قوی و او به آن فکر جدی است.

“من کمی عصبی به دلیل انرژی بالا است و در حال حاضر من می توانید یک کودک. پس از 15-20 سال زمانی که من به نوبه خود از 50 من نمی قادر خواهد بود به بازی با کودک من راه من در حال حاضر می تواند. بنابراین من باید به فکر می کنم در مورد این سریع می باشد. من کاملا هیجان زده بود اما پس از آن عصبانیت لگد. آن زمان من یک یا دو ماه که در واقع آغاز این روند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im