می خواهید به درخواست سابق من برای قهوه…

می خواهید به درخواست سابق من برای قهوه… – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 05:19 IST | DR عشق | بمبئی

من فکر می کنم در مورد او بسیاری هر چند به اعتقاد او تنها گفت: کسانی که همه چیز به خاطر او عصبانی بود در آن زمان

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picدوست دختر من و من شکست تا پس از با هم بودن برای یک سال. او گفت که او نمی خواست به صحبت می کنند به من همیشه دوباره و من موافقت با او در زمان. من فکر می کنم در مورد او بسیاری هر چند به اعتقاد او تنها گفت: کسانی که همه چیز به خاطر او عصبانی بود در آن زمان. من می خواهم به پیام او و درخواست از او برای قهوه, اما من می ترسم چرا که او ممکن است به سادگی بلوک من چیزی می گویند و یا تند و زننده اگر من رسیدن به او. چه کار کنم ؟

شما دو نفر تصمیم به عنوان بزرگسالان, احتمالا, و توافق برای اقامت در لمس به دلایل ساخته شده است که حس به هر دو شما. اگر شما می خواهید برای دریافت در تماس با او در حال حاضر شما باید سعی کنید و ارزیابی دلیل شما احساس می کنید نیاز به باز کردن این خطوط ارتباطی دوباره. دقیقا چه چیزی شما امیدواریم که برای به انجام رساندن ؟ شما می توانید پیام خود را هر زمان که دوست دارید به این دلیل است که حق خود را اما مسدود کردن شما نیز او. اگر او را انتخاب کرده است به حرکت می کند و شما نیست و شما به سختی می توانید او را سرزنش برای واکنش به پیام خود را در هر راه او را انتخاب. فکر می کنم در این مورد و چه امکانات قبل از رسیدن.

من با کسی در Facebook یک سال پیش و ما شد بسیار نزدیک پس از یک نقطه است. او زندگی در یک کشور دیگر و از من خواست با او ازدواج. من وسوسه به این دلیل که من واقعا او را دوست دارم اما من نمی دانم اگر او واقعا تک و یا حتی شخص او ادعا می شود. باید چه کار کنم در این مورد ؟

ازدواج با کسی که شما را ملاقات کرده اید بر اساس یک Facebook profile است که احتمالا یکی از بدترین ممکن است تصمیم گیری شما می توانید در طول عمر خود را. شما هنوز هم رایگان به آن را البته به دلیل آن است که زندگی خود را پس از همه. همه من می توانم نشان می دهد که شما سعی می کنید و دیدار با این مرد در فرد است. Facebook ممکن است اما آن را دقیقا معیار فضیلت وقتی که می آید به فیلتر کردن مردم و یا اطلاعات است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de