خرید رپورتاژ

می خواهید بیشتر از یک شب ایستادن… – شیوه زندگی

انتشار: Jan 30, 2020, 05:24 IST | DR عشق | بمبئی

من نام او را می دانم و هنوز هم شماره خود را اما نبوده است قادر به ارسال پیام

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن تا به حال پرت کردن با یک زن چند ماه پیش. ملاقات ما در یک میخانه داشتند حرف زدند و او به جای من. پس از آن شب من شده اند قادر به گرفتن خارج از ذهن من است. من نام او را می دانم و هنوز هم شماره خود را اما نبوده است قادر به ارسال پیام. من می دانم که او به من گفت که او به صراحت می خواستم آن را به یک شب از چیزی و من موافقت کرد. من می خواهم بیشتر هر چند. من باید او ارسال یک پیام و یا فقط همه چیز را فراموش نکنید و احترام او را بخواهد ؟

اگر او به طور خاص از شما خواسته به پیام شما هیچ انتخاب است. اگر او نمی باید یک مشکل با ارتباطات چرا حق آمد و از آنها بخواهید اگر او خوب است با جلسه ؟ اگر بخواهد او را به در نظر گرفتن آن شما می توانید به او بگویید که چگونه شما احساس می کنید. اگر او نمی کند, شما باید پاسخ خود را.

دوست پسر من و من شکست تا چند ماه پیش چون من تا به حال مسائل جدی با بهترین دوست خود. ما رو هم یک هفته پیش اما دوست او است که هنوز هم در اطراف. من دوست پسر من برای جلوگیری از صحبت کردن با او, اما او می گوید که یک گزینه نیست. من می ترسم این منجر خواهد شد به ما شکستن دوباره, اما او به نظر نمی رسد برای دریافت پیام. باید چه کار کنم ؟

دوست پسر خود را در رابطه با دوست خود است که همیشه رفتن به متفاوت از آنچه که او سهام با شما. اگر شما نمی توانید همراه با دوست خود, شما همیشه می توانید به برقراری ارتباط با او. دوست پسر خود آگاه است از دشمنی بنابراین او باید یک مشکل با آن تنظیم. درخواست او برای پایان دادن به این رابطه ناعادلانه است چرا که این یک مشکل است که شما نیاز به حل و فصل با دوستان خود. اگر ملاقات با او به طور مستقل و صحبت کردن در مورد مسائل است که یک گزینه آن را همه چیز را آسان تر برای هر سه شما. اگر این احتمال وجود ندارد, شما ممکن است به سادگی برای پیدا کردن یک راه برای مقابله با این و قبول حضور او.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de