وال استریت صعود پس از فدرال رزرو فروند در بازار دوباره با کمک

نیویورک — سهام رز در ظهر معاملات در وال استریت پنج شنبه پس از فدرال رزرو راه اندازی آخرین بی سابقه تلاش برای حمایت از اقتصاد از طریق شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی متعهد اقدامات برای ارائه به $2.3 تریلیون دلار وام به خانواده های محلی و کوچک و بزرگ کسب و کار به این کشور نکاتی را به آنچه که اقتصاددانان می گویند ممکن است بدترین رکود اقتصادی در دهه. این آخرین حرکت عظیم توسط بانک فدرال است که با عجله به اطمینان حاصل شود پول به بخش هایی از اقتصاد که به آن نیاز دارید پس از بازارهای کردم snarled با عجله از سرمایه گذاران کشیدن پول از سیستم.

بازار سهام است نه اقتصاد و تمایز تبدیل شده است و حتی روشن تر این هفته است. S&P 500 بود تا 1.8% پنج شنبه در همان روز دولت اعلام کرد 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اخراج کشور رفت و برگشت. S&P 500 در سرعت پرش به بیش از 12% در این تعطیلات کوتاه هفته بهترین حالت آن از سال 1974.

چرا که سرمایه گذاران را به طور مداوم به دنبال جلوتر چند ماه یا بیشتر به آینده است. از اواسط ماه فوریه تا اواخر ماه مارس آنها فرستاده سهام توسط یک شخص ثالث در انتظارات که شیب رکود قریب الوقوع بود قبل از اقتصاد واقعا شروع به بحران.

در چند هفته گذشته اگر چه سرمایه گذاران فرستاده اند به بازار تا بیش از 20 درصد زیر عظیم کمک های وعده داده شده توسط فدرال رزرو و سایر بانکهای مرکزی و دولتها در سراسر جهان حتی به عنوان شواهد شمع که رکود اقتصادی ترس prescient. در این هفته برخی از سرمایه گذاران نیز شروع به نگاه به آینده به امکان است که اقتصاد می تواند بازگشایی در میان نشانه های شیوع بیماری ممکن است اوج و یا plateauing در چند تا از سخت ترین مناطق ضربه.

میانگین صنعتی داو جونز رز 460 امتیاز یا 2% به 23,894 به عنوان 11:47 صبح به وقت شرق آمریکا. نزدک شد تا 0.9 درصد بوده است.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای شده اند شک و تردید در این تجمع گفت: هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم قطعیت است. آنها می گویند پیش بینی نسبتا quic اقتصادی ارتجاعی زیر شیب رکود اقتصادی هستند بیش از حد خوش بینانه است. در حالی که امیدوار است در حال ساخت است که فلات ممکن است پس از رسیدن به عفونت در چندین نقاط آن مطمئن نیست. در عین حال کسب و کار در ادامه به تعطیل و یکی در 10 متحده کارگران دهکدهای از دست شغل خود در سه هفته گذشته.

بازار را از دستاوردهای بزرگ این هفته نیز تا حدودی آزمایشی. در روز سه شنبه شاخص S&P 500 به شارژ اولیه 3.5% سود قبل از آن ناپدید شد در دقیقه آخر معاملات. در روز پنج شنبه شاخص منعکس بین دست آوردن از آنجا که 2.3 درصد بیشتر از متوسط 1% به دست آورید.

پایان هفته نیز بلندی با بازار سهام بسته شده در روز جمعه برای یک روز تعطیل است. سهام را به طور معمول به فروش می رسد در آخرین روز از هفته, به تازگی, به عنوان برخی از سرمایه گذاران نگاه کنید به خارج شدن از بازار قبل از خبر بد تر می تواند شمع تا بیش از آخر هفته.

فدرال ریزرو بسیار زیاد برنامه های پنج شنبه اعلام کرد لمس گسترده گوشه وام بازارها و اگر آنها همچنان به صورت طولانی مدت آنها می تواند در تشویق سرمایه گذاران را در معرض خطر بیشتری نسبت مناسب و احتمالا منجر به حباب قیمت ها به صورت های مختلف سرمایه گذاری.

اما در کوتاه مدت “چه فدرال رزرو در حال انجام است بزرگ و کمک به عملکرد بازار و فراهم کردن نقدینگی بنابراین سرمایه گذاران می تواند انجام آنچه آنها نیاز (و) می خواهید به انجام,” گفت: وارن Pierson معاون سرمایه گذاری افسر در بیرد مشاوران.

این برنامه حتی شامل اوراق قرضه برای شرکت هایی که به اندازه کافی ضعیف رتبه بندی اعتباری به نام “آشغال” یا نظری درجه.

نگرانی شده بالا در مورد بالونی مقدار از بدهی های شرکت های بزرگ است که متمرکز در پایین لبه با کیفیت بالا “درجه سرمایه گذاری.” بلندی رکود اقتصادی می تواند فشار زیادی که به “آشغال” وضعیت که نیروی بسیاری از وجوه متقابل و سرمایه گذاران دیگر آن را به فروش برساند چرا که آنها نیاز به داشتن تنها سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه. یک اجرا از جمله اوراق قرضه می تواند باعث فروش آف در مناطق دیگر از بازار و منجر به درد و حتی بیشتر در سراسر اقتصاد است.

فدرال رزرو برنامه های جدید شامل برخی از پشتیبانی برای اوراق قرضه که امتیاز شد و در لبه پایین درجه سرمایه گذاری به عنوان از آوریل 22, اما پس از آن رو کاهش داد و به ردیف بالا از آشغال. ارز داد و ستد وجوه ردیابی آشغال بازار اوراق قرضه شد تا بیش از 6 درصد در ظهر معاملاتی و در مسیر خود را به بهترین هفته پس از بحران مالی 2008.

بازارهای سهام در سراسر جهان نیز افزایش یافت. آلمانی داخ بازگشت 2.2% فرانسه شاخص CAC 40 اضافه شده 1.2% و FTSE 100 رز 2.8%. ژاپن Nikkei 225 که عملا تخت در حالی که کره جنوبی Kospi رز 1.6 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 1.4%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de