پیاده روی پیاده روی مادران

پیاده روی پیاده روی مادران – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 09:23 IST | تیم SMD | بمبئی

؟ خود را در حال اجرا کفش و پیوستن به همکار دانشگاه علوم پزشکی مشهد-به-می شود برای اولین بار در شهرستان pregathon امروز

همیشه از این شهر برای اولین بار در آغوش بمبئی ماراتن در سال 2004 شده است وجود دارد یک انفجار سالانه نژاد و پیاده روی به منظور تشویق و ترویج شیوه زندگی سالم است. در ابتدا مادران به شود نیز می تواند سرگرم کننده و با یک pregathon سازمان به طور انحصاری برای آنها.

زیستی نفت Pregathon برگزار می شود امروز را بیش از 300 مادران با هم برای یک کیلومتر-پیاده روی طولانی به دنبال برخی از pampering. “ما همواره معتقد تشویق گفتگو در مورد سوالات مهم و نگرانی هایی که زنان باردار باید در طول سفر خود را, آن است که آیا پذیرش و استقبال از بدن تغییرات و یا نقش بسیار مهم دوستان و خانواده در این سفر است. در این سال تلاش ما این است که به درایو مکالمات در اطراف خود مراقبت و تناسب اندام است که گاهی اوقات طرف به صف می گوید:” Suchit Bansal از حامی با نام تجاری.

Mira Rajput
میرا راجپوت

این رویداد خواهد شد پرچم توسط افراد مشهور, دانشگاه علوم پزشکی مشهد Neha Dhupia و میرا راجپوت. پست پیاده روی شرکت کنندگان ارتباط برقرار کردن با دو, به دنبال یک صبحانه در Sofitel, BKC با اعضای خانواده/همسر و یک دوش کودک برای همه به جشن به مناسبت. سه خوش شانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز پایه یک شانس برای برنده شدن یک pre-natal عکس.

شرکت زنان نیاز به پوشیدن کفش ورزشی به اطمینان حاصل شود آنها راحت راه رفتن. “برای بهترین بهره را از این زنان توصیه می شود برای آنها به گواهی پزشکی به ویژه کسانی که در سه ماهه سوم” Bansal می افزاید.

Neha Dhupia
Neha Dhupia

وقتی که: Feb 23, 8 هستم (برای ثبت نقطه سر به برگزاری یک ساعت قبل از. اگر شما نمی خواهید به راه رفتن تشویق برای دیگران از غرفه )
نقطه جلسه: هتل Sofitel, Bandra Kurla پیچیده
ورودی: 500 تومان
ورود به سیستم: biooil-pregathon.com

چرا راه رفتن ؟

. نگه می دارد و قلب قوی و عضلات باب روز
. کمک می کند تا با کوتاه تر و ساده تر کار
. کالری که کمک می کند تا جلوگیری از افزایش وزن بیش از حد
. نگه می دارد و بدن مناسب ارائه می دهد حفاظت از دیابت بارداری
. برطرف یبوست

(منبع: parents.com)

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>