Wadhawan برادران 21 نفر دیگر گرفته شده به Mahabaleshwar ماهاراشترا توسط پلیس به عنوان دوره قرنطینه به پایان می رسد

DHFL مروج Kapil Wadhawan و برادرش Dheeraj آورده بودند به Mahabaleshwar از Panchgani در Satara منطقه پيشين خود را به عنوان 14 روز در قرنطینه به پایان رسید در روز چهارشنبه.

Wadhawan برادران و 21 نفر دیگر از جمله اعضای خانواده خود قرار گرفتند نهادی تحت قرنطینه در Panchgani پس از آنها رسیده Mahabaleshwar شهر تپه در اوایل این ماه در طول مستند دوره است.

دو برادر به نام به عنوان متهم در شاه ثبت شده توسط CBI در بله بانک کلاهبرداری مربوط به آن پروموتر رعنا کاپور و دیگران.

ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh در روز چهارشنبه گفت که دولت درخواست کرده است بانک مرکزی به سرپرستی Wadhawans در بله بانک. آنها واصل پیش بینی وثیقه نرم افزار در یک دادگاه ویژه در همان روز.

در درخواست های Wadhawan برادران گفت که آنها باید اعطا حفاظت از دستگیری حداقل در طول مستند دوره با توجه به شیوع کروناویروس.

“اصلی ما درخواست است که وجود دارد بدون نیاز به دستگیری در این دوره از مستند. ما موقت حفاظت تا آن زمان و همه محاسن را می توان مورد بحث هنگامی که قفل برداشته است” وکیل خود را گفت.

در روز پنج شنبه آنها گرفته شد به یک خانه مزرعه در Mahabaleshwar تحت سنگین امنیتی است.

این Wadhawan برادران متهم در بله بانک پس از آن به نور آمد که DHFL (دیوان مالی مسکن محدود) گروه در زمان یک وام حدود 3,700 تومان کرور روپیه تحت عنوان “استرس”.

در حالی که ابتکارات کاوش کلاهبرداری اد نیز ثبت شده یک مورد پول شویی در این موضوع است.

در چهارشنبه Deshmukh گفت: دولت خواسته است اد و نوبت به بازداشت Wadhawans.

“به دلیل اشتباه یک مقام ارشد ما Wadhawan خانواده اعطا شد اجازه سفر به Mahabaleshwar در طول مستند دوره است. قرنطینه دوره Wadhawan خانواده به پایان می رسد در 2 ساعت امروز” Deshmukh گفت.

“ما نامه ای به اد مدیر و CBI در روز سه شنبه است که شما باید خود بازداشت و پس از قرنطینه دوره به پایان می رسد امروز” Deshmukh, گفت:, و اضافه کرد که خانواده باقی خواهد ماند در ماهاراشترا پلیس بازداشت تا نوبت طول می کشد خود را بازداشت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de