Wadhams: Sleepy Hickenlooper

آن را فقط تا-o-o-o-o طاقت فرسا به اجرا برای آمریکا.

فقط بخواهید فقیر محروم از خواب shive که نه تنها می تواند به نظر می رسد به خارج شدن از رختخواب برای شرکت در دموکرات سنا مرجع تخصصی.

کسانی که مزاحم فعالان سیاسی که به طور داوطلبانه خود را در زمان و انرژی و پول و نیروی حیاتی خود را از حزب دموکرات است. اما چه بی ادب است که آنها انتظار دارند شما را به واقع نشان می دهد و شخصا خود را در مورد چرا شما باید خود را نامزد.

آیا این تحریک کننده است مردم درک کنند که شما یک فرماندار سابق که پیشتر نامزد واشنگتن قدرت کارگزاران ؟ کسانی که کمتر سنا نامزد هستند به وضوح پایین تر انتخاب شده است. فقط درخواست رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک و سناتوری دموکرات کمیته کمپین در واشنگتن دی سی بدون نیاز به یک دولت دموکراتیک مونتاژ و یا یک دموکرات سنا اولیه.

اما Hickenlooper است و در نهایت پاسخ این سوال در مورد اینکه چرا او از دست رفته بسیاری از انجمن ها با مخالفان خود اسپانسر شده از طرف گروه دموکرات:

“من نیاز به خواب من.”

بله در پاسخ به سوال مستقیم از کلرادو خورشید چرا او از دست رفته بسیاری از انجمن ها Hickenlooper پاسخ داد که او نیاز به خواب خود را.

کلرادو دولت دموکراتیک رئیس مورگان کارول باید راه اندازی تحقیقات فوری و به همین دلیل این سایه فعال گروه در حال برنامه ریزی انجمن ها در 3:00 a. m. درست در وسط سابق فرماندار REM sleep cycle. این توطئه باید ریشه post-haste.

اما پس از آن بود کلرادو از حزب دموکرات است که اعمال قوانین در انجمن که مانع پرسش مستقيم توسط نامزدها از مخالفان خود را که به وضوح انجام می شود برای محافظت از انتخاب یکی از واقعی هر موشکافی در چند مرجع تخصصی او حضور داشتند.

Hickenlooper همیشه می دانستم که این مردم بودند تا او را بگیرد اما او در حال حاضر شواهد سخت. به جای genuflecting به انتخاب یکی در منطقه قفقاز این فعالان که می دانم که او بهترین او فقط 30 درصد از رای خود را — با وجود Hickenlooper اعلام کرد: “من انتظار می رود را به نفع خود” — در حالی که 70 درصد گفت: آنها می خواستند شخص دیگری و یا مردد هستند.

اما به Hickenlooper را محرومیت از خواب.

بی خوابی و قابل فهم است به عنوان Hickenlooper در انتظار کلرادو اخلاق کمیسیون شنوایی در نظر اخلاقی خود را نقض.

انتخاب یکی وقیحانه نادیده گرفته و اخلاق و قوانین در حالی که او فرماندار در طول مکرر jaunts در هواپیمای شخصی متعلق به ثروتمند دوستان است. اما یک حادثه خاص و خارج از غرفه.

Hickenlooper پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی متعلق به برادر میلیاردر Elon Musk بنابراین او می تواند officiate عروسی مشک برادر در سواحل شرق. مدت کوتاهی پس از آن Hickenlooper امضا فرمان اجرایی که به طور مستقیم بهره مند مشک شرکت است که ایجاد تسلا خودرو.

Hickenlooper دوستان مشک شده است در اخبار به تازگی.

اکتبر 2019 نسخه از غرور نمایشگاه نوشت جامع داستان در مورد مشک مصرف $750 میلیون یارانه از ایالت نیویورک به امور مالی عدم پانل های خورشیدی کارخانه در بوفالو ترک نیویورک مالیات دهندگان و کارگران بیکار تعجب که در آن است که پول رفت. و ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده در مارس 24, 2020, که مشک استفاده از نفوذ سیاسی خود با فرماندار و دادستان کل نوادا برای جلوگیری از ایمنی محل کار بازرسان از مجموع دسترسی در عظیم و مرموز “Gigafactory” خارج رنو.

جای تعجب نیست که مشک و اخلاقی به چالش کشیده Hickenlooper هستند رفقا. آنها بسیار مشترک است.

به عنوان احساساتی به عنوان Hickenlooper انتخاباتی اخلاق کاری و اخلاقی ساقط هستند, او احتمالا هنوز هم برنده نامزدی حزب دموکرات را برای آمریکا. این شومر-DSCC قدرت محور است و مطمئن ساخته شده او مطرح شده است و میلیون ها نفر بیشتر از فقیر رقبا.

اما کسانی که رقبا می باشد و بدون همدستی در این نتیجه. تا کنون یکی از آنها را به طور جدی اقدام به برگزاری Hickenlooper مسئول خود تنبلی و اخلاقی شکست. شکست خود را اجازه می دهد میلیون ها نفر خود را به باتلاق مبارزات انتخاباتی خود را.

به عنوان یک نتیجه, کلرادو دموکرات ها احتمالا معرفی اخلاقی ناقص نامزد خواهد شد که محزون می خوانی آمادگی برای رویارویی با استعداد ترین و تهاجمی جمهوری خواه و نامزد انتخاباتی از سال 2002 زمانی که رژیم صهیونیستی. بیل اونز و بهداشت ، Wayne Allard مجددا انتخاب شد.

بر خلاف جان “این رسانه ها برای محافظت از من” Hickenlooper که برنده دو انتخابات فرماندار بدون اینکه واقعا تست شده و بدون هیچ گونه واقعی بررسی رسانه های ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، کوری گاردنر مقامش را از دست بدهد به شدت مورد علاقه, محبوب, وقت U. s. Senator Mark Udall در سال 2014. گاردنر آماده است برای مبارزه در ماه نوامبر.

در ضمن لطفا خواب آلود Hickenlooper یک بالش.

کیر Wadhams یک جمهوری خواه سیاسی و مشاور سابق کلرادو دولت جمهوری رئیس.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im