بدهی زده اپراتور مخابراتی Vodafone ایده در روز شنبه گفت: این ارزیابی مقدار است که می تواند نسبت به پرداخت AGR غرامت حتی آن را به عنوان پرچم نگرانی از ادامه کسب و کار خود را.

این شرکت نگهداری می شود که ادامه آن کسب و کار خواهد شد بستگی دارد در نتیجه از آن اصلاح درخواست ثبت شده و قبل از دیوان عالی کشور است.

این شرکت به دنبال زمان بیشتری برای پرداخت غرامت است که تخمین زده می شود بیش از 52,000 تومان کرور.

وزارت مخابرات که در مواجهه خشم راس دادگاه است خانههای گلی خالی کیفری اقدام علیه اپراتورهای مخابراتی برای عدم پرداخت در زمان تنظیم درآمد ناخالص حق.

دادگاه راس در روز جمعه آمد به شدت در مخابرات بخش برای گرفتن مراحل بازیابی قانونی غرامت تخمین زده می شود حدود Rs 1.47 لاخ کرور از اپراتورها از جمله اپراتور Bharti Airtel, Vodafone ایده Tata Teleservices, در میان دیگران.

نقطه صادر پنجم و اعلان نهایی به اپراتورهای مخابراتی در 14 فوریه برای ساخت پرداخت در همان روز اما هیچ یک از شرکت های پرداخت حق عضویت.

شعر در پاسخ به نقطه سفارش از 14 فوریه با ارائه به پرداخت 10 ، 000 تومان کرور روپیه در فوریه 20 و باقی مانده قبل از مارس 17.مخابرات بخش خانههای گلی خالی کیفری اقدام علیه اپراتورهای مخابراتی برای عدم پرداخت در زمان تنظیم درآمد ناخالص غرامت به عنوان کارگردان دیوان عالی کشور با توجه به یک منبع رسمی.

وودافون ایده گفت که آن را دریافت کرده اطلاع از نقطه کارگردانی فوری پرداخت.

“این شرکت در حال حاضر ارزیابی میزان که از آن خواهد شد قادر به پرداخت به نقطه نسبت به غرامت محاسبه شده بر اساس AGR (تنظیم درآمد ناخالص) به عنوان تفسیر محترم’ble دیوان عالی کشور در آن دستور مورخ 24 اکتبر 2019. شرکت پیشنهاد پرداخت مبلغ پس از ارزیابی در چند روز آینده” وودافون ایده گفت: در BSE پر کردن.

وودافون ایده با مسئولیت محدود (VIL) که مسئولیت تخمین زده می شود حدود Rs 53,038 کرور از جمله تومان 24,729 کرور از طیف غرامت و Rs 28,309 کرور در هزینه مجوز در حال حاضر هشدار داد از خاموش کردن اگر هیچ تسکین داده شده است.

“به عنوان افشا در صورتهای مالی شرکت برای سه ماهه پایان 31 دسامبر 2019, توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن است که در اصل وابسته به یک نتیجه مثبت از این نرم افزار برای اصلاح تکمیلی سفارش” شرکت گفت: در پرونده.

تاریخ بعد از شنیدن برنامه ریزی شده است برای 17 مارس سال 2020 است.

BofA اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید در روز جمعه اشاره کرد VIL است در یک موقعیت به قادر به دلار 3 میلیارد پرداخت در صف مقابل و در حالی که اخیر QIP توسط Bharti باعث می شود آنها بهتر قرار گرفته و برای انجام این کار است.

“اگر نتیجه آن در نهایت می آید به telcos ساخت پرداخت در صف مقابل – VIL ممکن است بسته به فروشگاه و در آن صورت ما امکان مداخله دولت برای حل و فصل وضعیت” به آن اضافه شده است.

چقدر telcos مدیون دولت

شعر مدیون تقریبا تومان 35,586 کرور از جمله هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ به دولت است.

وودافون ایده خیره در حق ارزش 53,000 تومان کرور روپیه است که شامل به Rs 24,729 کرور از طیف غرامت و دیگری تومان 28,309 کرور در هزینه مجوز, Tata Teleservices در اطراف 13,800 تومان کرور روپیه BSNL, Rs 4,989 کرور و MTNL تومان 3,122 کرور.

از Rs 1.47 لاخ کرور در اطراف تومان 1.13 لاخ کرور است به احتمال زیاد به بهبود در حالی که شرکت های دیگر – که مسئول به پرداخت AGR حق – را خورده تا کسب و کار خود را. تکیه ارتباطات و سرویس در حال رفتن را از طریق ورشکستگی رسیدگی است.

بخش دولتی که به فروش نمی مخابرات خدمات مدیون نقطه در اطراف تومان 2.65 لاخ کرور با گیل هند به تنهایی علت حدود 65 درصد از کل مبلغ. این PSUs باید گزینه ای را برای نزدیک شدن به دادگاه حقوقی مراجعه کنند.

نقطه هدف مجازات عمل

با جمعه بودن تعطیلات در دفاتر مختلف وزارت مخابرات (نقطه) است به احتمال زیاد به صبر کنید تا دوشنبه شب برای پرداخت قبل از ارسال بعدی مجموعه ای از اعلامیه های به روز شده با مجازات و تنبیهی عمل طبق مجوز هنجارهای منبع گفت PTI.

“نقطه فرستاده است پنج اعلامیه به اپراتورهای مخابراتی با یادآوری و مجازات مقررات در اکتبر 31, نوامبر 13, دسامبر 2, 20 ژانویه و در حال حاضر در 14 فوریه. اپراتورهای مخابراتی موظف به پرداخت هر SC سفارش و وزارت داد هرگز آنها را به هر فرمت. در حال حاضر اپراتورهای مخابراتی هستند گفت: آنها پرداخت خواهد شد مقدار قابل توجهی توسط دوشنبه اما عمل خواهد شد در مقابل آنها برای هر تاخیر” این مقام گفت.

دادگاه عالی خواسته است مدیریت مدیران و مدیران در تمام متخلف شرکت های مخابراتی به حضور در دادگاه در تاریخ 17 مارس در مورد آنها موفق به رعایت آن سفارش.

نگران SBI نگرانی

بانک دولتی هند ابراز نگرانی در مورد وضعیت و گفت: بانک ها باید به پرداخت قیمت اگر هر شرکت مخابرات تعطیل.

علاوه بر AGR غرامت Vodafone ایده ناخالص بدهی به استثنای اجاره بدهی روپیه بود 1,15,850 کرور که در تاریخ 31 دسامبر 2019 از جمله معوق طیف پرداخت تعهدات تومان 88,530 کرور با توجه به دولت است.

SBI رئیس Rajnish کومار در روز شنبه گفت: بانک ها خواهد شد “باید به پرداخت قیمت” در مورد هر شرکت مخابرات فایل برای ورشکستگی.

“اگر وجود دارد تاثیر منفی بر روی هر سازمانی اثرات آن بزرگتر اکوسیستم آن است که آیا بانک ها آن است که آیا کارکنان که آیا آنها فروشندگان و مصرف کنندگان پس همه می شود نهفته است. به طوری که تاثیر می آید ما باید به پرداخت قیمت” کومار گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد تاثیر بانک ها اگر telcos حرکت به سوی ورشکستگی است.

RBI فرماندار Shaktikanta داس در روز شنبه گفت: بانک مرکزی باید داخلی, بحث در مورد هر گونه مسائل وجود دارد ناشی از دیوان عالی کشور به منظور توجه به تعدیل درآمد ناخالص (AGR) غرامت پرداخت می شود توسط شرکت های مخابراتی.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im