وودافون ایده در روز پنج شنبه پرداخت می شود یکی دیگر از 1,000 تومان کرور روپیه به بخش ارتباطات از راه دور (DoT) نسبت به تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق.

پیشتر در روز دوشنبه این شرکت پرداخت کرده بود 2,500 تومان کرور روپیه به دولت نسبت به آن GR حق. وودافون ایده مدیون 53,000 تومان کرور روپیه به مخابرات بخش.

سهام این شرکت در روز چهارشنبه بسته بیش از 38 درصد در میان گزارش هایی که دولت در بعید است به استناد این شرکت تضمین بانک به عنوان در حال حاضر.

در BSE سهام به دست آورد تا آنجا که 48.18% به تومان 4.49 در طول روز و بسته 38.28 درصد بالاتر در Rs 4.19. روز ملي بورس (NSE) آن سهام افزایش یافت 48.33% به بالا از Rs 4.45 و حل و فصل 40% تا تومان 4.20.

گزارش های رسانه ها پیشنهاد کرده بود که دولت بعید است به استناد بانک تضمین Vodafone ایده به عنوان در حال حاضر. حرکت دولت به encash بانک تضمین فاجعه بار خواهد بود برای شرکت هایی مانند Vodafone ایده است که در تلاش برای پرداخت حق عضویت خود را به دلیل ضرر و زیان است.

مالی تضمین بانکی معادل دو چهارم از هزینه مجوز و دیگر غرامت می تواند در محدوده 5,000 تومان کرور روپیه برای هر شعر و وودافون ایده.

در ضمن این نقطه است که به احتمال زیاد برای ارسال اعلامیه به Tata Teleservices برای بهبود کامل حق عضویت در یک یا دو روز. این شرکت که مدیون دولت بیش از 14,000 تومان کرور روپیه پرداخت کرده Rs 2,197 کرور در روز دوشنبه.

روز جمعه هفته گذشته دیوان عالی کشور پایین آمد به شدت در مخابرات بخش برای گرفتن مراحل بازیابی قانونی غرامت تخمین زده می شود حدود Rs 1.47 لاخ کرور از اپراتورها از جمله اپراتور Bharti Airtel, Vodafone ایده Tata Teleservices, در میان دیگران.

وودافون ایده بود در روز شنبه گفت: این ارزیابی مقدار است که می تواند نسبت به پرداخت AGR غرامت حتی آن را به عنوان پرچم نگرانی از ادامه کسب و کار خود را.

این شرکت نگهداری می شود که ادامه آن کسب و کار خواهد شد بستگی دارد در نتیجه از آن اصلاح درخواست ثبت شده و قبل از دیوان عالی کشور است.

علاوه بر AGR غرامت Vodafone ایده ناخالص بدهی به استثنای اجاره بدهی روپیه بود 1,15,850 کرور که در تاریخ 31 دسامبر 2019 از جمله معوق طیف پرداخت تعهدات تومان 88,530 کرور با توجه به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im