‘ویشنو پوران’ بازیگر Nitish Bharadwaj نشان می دهد Hema Malini, شخص ساده Ganguly نمی دانیم او در Parshurama آواتار

بازگشت در اواخر 80s و 90s Nitish Bharadwaj تبدیل به یک نام خانگی با نقش خود به عنوان لرد کریشنا در BR چوپرا Mahabharat و سپس آواتار لرد ویشنو در ویشنو پوران. صورت مترادف به لرد کریشنا و طرفداران تصویر او را به عنوان هندو خدا. در حال حاضر در طول سال های اخیر تعامل Nitish صحبت در مورد گرفتن نیست به رسمیت شناخته شده توسط Mahabharat شرکت ستاره شخص ساده Ganguly که بازی میان آورده و همچنین Hema Malini.

این بازیگر اظهار داشت: “به یاد دارم یک بار که این صحنه از خداوند Parshurama بودند که به ضرب گلوله و آن قسمت رفته بود روی هوا هنوز نشسته بودم در این مجموعه از ویشنو پوران مناسب آواتار. تاریخ Ganguly که در آن زمان بود به دنبال حرفه ای خود را در بنگالی سینما آمده بود به بمبئی برای دیدار با راوی چوپرا و من.”

Nitish بیشتر به اشتراک گذاشته شده “او نگه داشته در جستجوی من در حالی که نشسته سمت راست در کنار من غافل از حضور من. من عمدا نمی صحبت می کنند به او. آن را تنها 30 دقیقه بعد هنگامی که او پرسید: راوی چوپرا برای من بود که او متوجه او نشسته بود کنار من این همه و در حالی که آن را در زمان و تاریخ توسط تعجب.”

صحبت کردن در مورد Hema Malini, Bharadwaj گفت: “همان چیزی که نیز اتفاق افتاده است زمانی که من سفر کرد با Hema Maliniji در یک پرواز. صحبت کردن به من در مورد شخصیت او تعجب که چگونه Raviji تا به حال موفق به پیدا کردن یک بازیگر برای بازی Parshuram چشم که شبیه من است. او به نظر نمی رسد به رسمیت شناختن است که من در واقع این بازیگر که نقش و بنابراین من تصمیم به بازی همراه و به او گفت که Raviji تا به حال به استماع تقریبا 50-60 بازیگران. آن را تنها یک هفته بعد که او به نام من و شوخی و سخره من برای قرار دادن او را در نقطه ای.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de