خرید رپورتاژ

Vishal Jain – ستاره تاثیر گذار و چند استعداد شخصیت و سبک زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 16:38 IST | همکاری محتوا | بمبئی

رشد Vishal جین بسیار خلاق فرد است.

Vishal Jain

Vishal Jain

یک کارآفرین جوان & Instagram تاثیر گذار با میلیون ها نفر از زیر گفت: “مشغول زندگی و یا مشغول در حال مرگ”

Vishal Jain یک ستاره تاثیر گذار و چند با استعداد با برخی از شخصیت های بی نظیر مهارت های بازاریابی. رشد Vishal جین بسیار خلاق فرد است. چالش من به صورت روزانه در درجه اول در اطراف من یادگیری نه تنها “چگونه به یک کارآفرین اما به یکی از موفق”

از تجربه خود را دارد و هر منفی با استفاده از Instagram که مردم باید آگاه باشند ؟

البته! هر کس خود را تجربه است که به نظر می رسد کم نور روشن از طرف رسانه های اجتماعی. مردم بسیار تثبیت شده بر روی چیزهای دیگر زندگی می کند که ممکن است به نظر می رسد اما واقعی نیست; پس از آن به نوعی مقایسه و متضاد زندگی خود را در برابر شخص دیگری. آن است که یک راه سالم برای رفتن. من می گویم باید تجربه های واقعی که نیست رانده شده توسط الهام از یک IG پست. دریافت و تجربه آنچه شما می خواهید انتخاب شده توسط شما!

تاثیر گذار صنعت تبدیل شده است ، آیا شما همیشه احساس می کنید مانند شما باید به رقابت با دیگران?

هرگز. من هرگز رقابت با هر کسی غیر از خودم. من بهتر و کار سخت تر از دیروز. اگر هر چیزی من در واقع کمک به دیگر تاثیرگذاران. من نشستم با بسیاری از آنها و ملاقات یک تن از مردم است. آنها از من بپرسید سوالات در مورد چه باید بکنید و چگونه برای شروع. من ممکن است مجبور به انجام مشاوره! Ha-Ha. من همیشه کمک به مردم و عشق به انجام این کار. من هرگز می خواهم به رقابت با هر کسی. هرگز حسادت. هر کس فردی خود را. مشترک بیش از رقابتی!

خود را به ما بگویید پنج منبع اصلی که در آن شما پیدا کردن الهام بخش!

پینترست پیمایش جلسات دوش با اکالیپتوس هفتگی چرت و NYC & دیزنی فیلم.

چه چیزی است که مردم نمی دانم در مورد شما زمانی که به دنبال در خود Instagram profile?

تقریبا همه چیز! IG نیست زندگی واقعی اگر هر چیزی آن را به یک فرد برجسته دنباله! عشق ما را به بیان ما برنده است. اما آنچه که می رود در BTS نیست برای جهان را ببینید. من می خواهم به نگه داشتن رابطه خصوصی, عشق در زندگی خصوصی. که راه من را زیان (اگر نیاز بود) در خصوصی و بازسازی است. آنچه من بخش خصوصی نیست برای جهان را ببینید.

چگونه زندگی خود را با تبدیل شدن به یک گذار/وبلاگ نویس?

زندگی شخصی من تغییر نکرده اما قطعا زندگی حرفه ای من شکوفا شده است. من به دنبال چیزهایی که در حال حاضر که من حتی نمی فکر می کنم. من جذب چه من می خواهم به جذب و بنابراین برای آن سپاسگزار است. چیزهای خوب زمان می برد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im