ویرجینیا اسقف می میرد پس از برگزاری خدمات در میان Coronavirus هشدار. در حال حاضر چهار نفر از اعضای خانواده خود را آلوده می شوند بیش از حد


Illustration for article titled Virginia Bishop Dies After Holding Service Amid Coronavirus Warnings. Now, Four of His Family Members Are Infected Too

عکس: شاتر

یک هفته قبل از ویرجینیا اجرا ایالت اقامت در خانه سفارش اسقف جرالد گلن جدید Deliverance بشارتی کلیسا در چسترفیلد برگزار شد خدمات.

تبلیغات

به سی ان ان گزارش گلن گفت: نمازگزاران: “من قویا بر این باورند که خدا بزرگتر از این ویروس مخوف.” او اضافه کرد که او ترس از مرگ است.

در مارس 12—یکشنبه عید پاک—کلیسا اعلام کرد که اسقف مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. که متاسفانه جایی نیست که اخبار بد به پایان می رسد برای اسقف گلن و خانواده اش.

تبلیغات

سی ان ان در حال حاضر گزارش داد که چهار نفر از بستگان خود را مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای ویروس: Glenn دختر دریا-Gerie کرولی او مادر و خواهرش و شوهر او. کرولی با سی ان ان گفت لنگر Chris Cuomo این هفته که خانواده شده است بیش از حد شلوغ مراقبت از بیمار اعضا قادر به سوگواری عبور از اسقف گلن.

گلن بود در میان بسیاری از کشیشان که دریافت انتقاد مداوم به نگه داشتن فرد در خدمات کلیسا حتی به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده در حال حاضر در توقیف غیر ضروری کسب و کار و محدود اندازه گردهمایی های هر آموزش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ویرجینیا بود نمی گذشت یک مادر اقامت در خانه دستور در زمان گلن برگزار می شود, خدمات, اما, دیگر از کلیساها در کشورهای مشترک المنافع از جمله نفوذ آلفرد خیابان کلیسای باپتیست در اسکندریه تصمیم گرفته بود به طور کامل تعطیل فرد در حوادث هفته قبل از.

کرولی در دفاع از پدرش تصمیم به کومو اصرار دارد که او در زمان مناسب اقدامات احتیاطی در اواخر مارس خدمات.

“زمانی که او تصمیم گرفت به خدمات او بسیار روشن در ارسال علائم و ضد عفونی کننده دست و پوشیدن دستکش و نه با تجمع مردم بعد از سرویس در خدمات” کرولی گفت. “از مردم خواسته شد به نشستن شش فوت از هم جدا. اعضای خانواده کنار هم نشستیم. که در آن است. خدمات پس از هیچ صحبت و حلق آویز در اطراف. همه چپ.”

تبلیغات

اسقف گلن برگزار شد این سرویس در سفارش به عبادت و امید به عنوان آنها مواجه نامشخص زمان کرولی گفت:

“او … می خواستم به آنها را به یک پیام از امید که آن را خوب است که این ویروس وجود دارد. خدا وجود دارد و ما اعتقاد داریم که خدا از ما حمایت خواهد کرد.”

تبلیغات

این ویروس از دوره است و به نوع برای افرادی که دچار COVID-19 در نامتناسب نرخ. در شهرستانها و استان ها در سراسر ایالات متحده آنها فوت کرده اند از این بیماری در بالاترین میزان و در برخی از شهرستانها تشکیل می دهند همه شناخته شده COVID مرگ و میر.

بدون توجه به جایی که شما اعتقاد به خدا است آنچه شما اعتقاد به خدا را می بیند و یا که شما اعتقاد به خدا موجب صرفه جویی در یک پیام باید اکثریت روشن در حال حاضر توسط: زمینی خود را پشت سر امن ترین اگر شما در خانه بمانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im