Virat Kohli نشان می دهد MS Dhoni را ‘نقش مهمی در تامین امنیت او را به تیم هند کاپیتانی خود درس

تیم کریکت هند Virat Kohli نشان داده است چه نقش کلیدی پس از آن هند کاپیتان MS Dhoni در گرفتن او هند کاپیتانی خود درس.

Kohli سخنان آمد در طول یک Instagram live جلسه با عنکبوتی که تار میتند Ravichandran Ashwin هنگامی که از او خواسته شد در مورد انتقال خود را به تبدیل شدن به تیم هند کاپیتان.

“بعد از من آمد به سمت هند, من می خواستم به یاد بگیرند و مجذوب شده توسط این بازی. من همیشه خواهد بود در Dhoni گوش در این زمینه است. من خواهد بود قوی کردن مقدار زیادی از ایده های من با او که او حاضر مقدار زیادی. اما او همچنین بحث در مورد چند چیز با من اگر او دوست داشت یک ایده” Kohli گفت: Ashwin.

“او همیشه به من مشاهده. من نگه داشته و یادگیری از او و من inquisitiveness احتمالا به او اعتقاد و اعتماد به نفس است که شاید من در آینده به این کشور منجر شود.”

“من فکر نمی کنم انتخاب منصوب من به عنوان هند کاپیتان به طور ناگهانی. آنها احتمالا تا به حال Dhoni به عنوان یک هیئت مدیره صدایی از من کمر. من معتقدم Dhoni نقش بزرگ در من گرفتن هند کاپیتانی خود درس,” او اضافه شده است.

تیم فعلی هند کاپیتان همچنین صحبت در موضوع چگونه منصوب شد به عنوان کاپیتان U19 طرف فقط چند روز پیش از زیر 19 جام جهانی و ادعا کرد که او تا به حال هرگز تصور از پیشرو مردان در آبی در رویاهای خود را.

“من از کسی که همیشه دوست داشت در نظر گرفتن مسئولیت است. سپس زیر 19 اتفاق افتاده است و هنوز بسیاری از مردم می دانند که من کاپیتان زیر 19 تیم یکی از تور قبل از جام جهانی. ما به آفریقای جنوبی رفت. که زمانی که من کاپیتان شد و سپس به من داده شد کاپیتانی خود درس از زیر 19 جام جهانی که ما برنده” Kohli گفت.

“اما قبل از این که من استفاده می شود به کاپیتان باشگاه من تیم تیم دولت و من استفاده می شود به مانند مسئولیت. من کاپیتان Ranji در یک فصل با همه سالمندان را در اطراف. من فکر می کنم برخی از چیزهایی که به مقصد بود,” او اضافه شده است.

“تبدیل شدن به کاپیتان هند بود و نه حتی در وحشی ترین رویای صادقانه” Kohli بیشتر اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>