‘Bigg Boss 13’ شد نشان می دهد که در آن Shehnaz گیل بود و اغلب با بیان این که او می خواست Sidharth Shukla را به نفع خود نشان می دهد. چه چیزی بیشتر است ؟ او در واقع تبدیل به یک برنده در نشان می دهد! پس از پیروزی ‘Bigg Boss 13’, Sidharth رفت و به Shehnaz گیل پدر و او را به نام ‘پدر’. این ویدئو در حال حاضر رفتن ویروسی.

در این ویدئو Sidharth دیده می شود راه رفتن به Shehnaz گیل پدر Santokh سینگ. Sidharth برگزار شد دست خود را و گفت: “هان پدر (بله پدر) که البته کردم SidNaaz طرفداران بیش از حد بالا هیجان زده و تفکر است که Sidharth Shukla و Shehnaz گیل در واقع ممکن است یک زن و شوهر.

در اینجا این ویدئو:

Sidharth Shukla و Shehnaz Gill کردم نزدیک در ‘Bigg Boss 13’ پس از Shehnaz ریخته شد توسط Paras Chhabra برای Mahira Sharma. Shehnaz سعی کردم اما نشد خیلی راحت در اطراف Paras و Mahira در حالی که Sidharth خوب بود دوستان با هر دو آنها است. پس از پیروزی Sidharth اعتبار سفر خود را به لحظات خود را با Shehnaz گیل.

در حال حاضر Shehnaz گیل و Paras Chhabra امضا کرده اند و برای دیگری ازدواج مبتنی بر واقعیت-نمایش ‘Mujhse Shaadi Karoge’. این دو در حال جستجو برای مرد و زن چشم انداز خود را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im