ویروسی ‘گزارش’ ادعا می کند Budweiser کارمند شده است شاشیدن به آبجو مخازن برای 12 سال در اینجا این است که این واقعیت را بررسی کنید

Twitterati روز پنج شنبه از خواب بیدار به یک قطعه تکان دهنده اطلاعات به عنوان آنها در بر داشت یک روند “اخبار” که یک Budweiser کارمند اذعان داشتن, شاشیدن, به آبجو مخازن برای 12 سال است.

این آمد و به عنوان شوک برای عاشقان مشروب الکلی به خصوص کسانی که طرفداران محبوب آمریکایی با نام تجاری Budweiser.

“اخبار” ساخته شده بود ویروسی در هند پس از یک پورتال آنلاین منتشر شده داستان. با توجه به مقاله یک کارمند به نام والتر پاول (تغییر نام) نشان داد که او بوده است ادرار در داخل آبجو مخازن برای 12 سال گذشته. این گزارش ادعا کرد که والتر تنها مشغول به کار در Budweiser آبجوسازی تجربه (فورت کالینز کلرادو) و بقیه Budweisers ساخته شده در دیگر شهرستانها رایگان شاش.

“مثل این است که یک رولت روسی, گاهی اوقات وقتی که من با دوستان من و از آنها بخواهید برای Budweiser من سرخ و به خودم گفتم بیچاره بچه ها” این گزارش به نقل از والتر عنوان کرد و گفت.

این گزارش بیشتر در رفت و ادعا می کنند که 75 درصد از Budweiser آبجو ساخته شده است در Budweiser آبجوسازی تجربه بنابراین احتمال بسیار زیادی وجود دارد که شما باید نوشید والتر شاش اگر شما مصرف Budweiser آبجو.

این خبر یک شوک در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان اصلی وجود دارد که طرفداران این برند. مردم شروع به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری و جوک.

واقعیت را بررسی کنید

یک جستجوی ساده در گوگل به شما پرتاب برخی از گزارش های خبری مربوط به این که بسیاری از آنها به تازگی منتشر شده. یکی از قدیمی ترین اما می رود به مارس سال 2020 است. در حالی که یک لینک از یک وب سایت به نام اخبار و دین بحث دیگری است که از یک طنز سایت احمقانه طنز.

در بیشتر پروب ما متوجه شدیم که این مقاله در اصل منتشر شد به عنوان یک طنز قطعه توسط احمقانه طنز. اما ویروسی تصاویری در رسانه های اجتماعی و گمراه کننده گزارش آنلاین هندی, انتشار, به نظر می رسید به از دست رفته است که بخشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de