ویروسی عکس: کوه های پوشیده از برف قابل مشاهده از Jalandhar به عنوان مستند نوبت تصفیه کننده هوا

چند روز پیش DNA گزارش چگونه آلودگی سطح قابل توجهی پایین آمده اند به این کشور می رود از طریق یک کامل مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با بسته شدن جاده ترافیک و صنایع جو است و در واقع تبدیل به پاک و خالص بودن در هر روز است.

در طول مستند, منظره ای فوق العاده بود و شاهد در پنجاب Jalandhar که در آن سفید و پوشیده از برف کوه ها در حال حاضر می تواند به وضوح دیده می شود در آسمان آبی آن را جذاب بصری برای مردم است.

تمام اعتبار برای 21 روز در سراسر کشور مستند به دلیل coronavirus, کارخانه های در حال اجرا در سراسر کشور را متوقف کرده اند و سرعت وسایل نقلیه باید به صفر ساخت آسمان روشن با نمایی از کوه برف.

مردم از Jalandhar شده است بالا رفتن از پشت بام خانه های خود را از صبح به دیدن یخچال هیماچال سفید کوه برف. ممکن است آن را سخت به این باور برای بسیاری از مردم و آنها ممکن است تعجب که چگونه آن را ممکن است برای دیدن چیزی است که تا کنون.

برفی کوه های هیمالیا هستند که قابل مشاهده است از هیماچال پرادش را McLeod Ganj در حال حاضر می توان از Jalandhar است که 190 متر دور از McLeod Ganj.

ساکنان Jalandhar باید گفت که با توجه به COVID-19 آلودگی در سراسر کشور از جمله پنجاب است که به تدریج کاهش به صنایع و ترافیک شده اند به حالت تعلیق درآمد. مردم همچنین گفت که در حال حاضر که آلودگی هوا کاهش به دلیل که آنها در حال گرفتن هوای پاک و آنها ممکن است زندگی می کنند چند سال بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im