عکس های ویروسی: Shah Rukh Khan, پسر آریایی خان ورزشی یک ریش بزی در آخرین تفرج

Shah Rukh Khan کودکان – son Aryan Khan, دختر Suhana خان و پسر ابرام خان هستند رسانه های اجتماعی ستاره. آن را فقط به تازگی زمانی که آریایی و Suhana ساخته شده خود را Instagram صفحه عمومی و طرفداران کردم به ادامه مطلب مراجعه کنید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به زندگی خود را. در هیچ زمان خود را در عکس ها و فیلم های ویروسی در اینترنت. آنها زمان و دوباره trolled بیش از حد اما طرفداران خود را همیشه به حمایت از آنها و فن صفحات اختصاص داده شده به آنها در حال اثبات است.

حالا چند تا عکس از نژاد آریایی ساخته شده است که به اینترنت است که در آن او است ورزشی دیده می شود یک نگاه جدید است. در این عکس ستاره بچه دیده می شود پوشیدن یک ریش بزی. او دلسرد کننده با دوستان در کبو سن لوکاس واقع در مکزیک باخا کالیفرنیا شبه جزیره. آریایی عینک سیاه و سفید آستین T-پیراهن و شورت سفید با عینک آفتابی یکپارچهسازی با سیستمعامل.

در

دیگری وجود دارد که در آن عکس آریایی ها در حال رقص با دوستان خود در یک دیسکو. نگاهی به:

در

در ضمن آریایی قرض شده بود صدای او برای هندی دوبله نسخه از شیر شاه. ستاره بچه همراه با Shah Rukh به voiceover برای سیمبا و Mufasa شخصیت های بود. صحبت کردن در مورد همان سوپراستار قبلا گفته IANS “برای من تجربه دوبله با آریایی بسیار شخصی است. من به صرف زمان با او حرفه ای است. من یک بازیگر حرفه ای است و من باید برای انجام این کار, اما خانواده من هرگز واقعا در ارتباط با کار من انجام دهد.”

SRK نیز به اشتراک گذاشته شده “ما با گوش دادن به یکی از صحنه ها و همه کارشناسان در دوبله تئاتر گفت: من صدا مانند او (آریایی). آنها به من گفتند که من می خواهم برای دوبله این صحنه دوباره چون ما صدا بیش از حد شبیه به یکدیگر است که من هرگز فکر نمی کردم مورد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im