وینس کارتر, 43, بازنشسته پس از ثبت 22 فصل NBA

وینس کارتر ساخته شده از بازنشستگی رسمی در روز پنج شنبه اعلام کرد در پادکست خود را که او 22 سال NBA به پایان رسیده است.

اعلام شد تا حد زیادی به این دلیل که 43 ساله کارتر گفته بود چند بار در طول این فصل است که این امر می تواند گذشته خود را در NBA. خود را در 22 فصل در حال ترین در لیگ, تاریخچه و او اولین بازیکن NBA به نظر می رسد در چهار دهه است.

کارتر به نظر می رسد در 1,541 NBA بازی پشت تنها رابرت پریش (1,611 دفاع کرد گرفته شد) و Kareem Abdul-Jabbar (1,560) در لیگ تمام وقت لیست. او در آغاز کار خود را با تورنتو و سپس به نیوجرسی, اورلاندو, ققنوس دالاس ممفیس ساکرامنتو و خود را صرف نهایی دو فصل با آتلانتا.

کارتر اولین فصل 1998-99 کمپین که کوتاه شد به 50 بازی به دلیل کار نزاع. او فصل نهایی کوتاهتر شده توسط coronavirus همه گیر و بازها خواهد بود بخشی از 22 تیم رهبری به دیزنی پیچیده در نزدیکی اورلاندو فلوریدا در ماه آینده به صورت برنامه ریزی شده سرگیری NBA بازی.

“این نوع از خنک وضعیت برای من چون من به لیگ در کوتاه نجومی و راه من دور از لیگ در کوتاه فصل” کارتر گفت: “Winging آن” پادکست. “بنابراین برای من, آن را فقط به نوع یک وضعیت منحصر به فرد.”

کارتر به ثمر رساند 25,728 نقطه در زندگی حرفه ای 19-در تاریخ NBA.

هاوکز به سرعت مورد تحسین قرار گرفته کارتر برای آنچه که او انجام می شود نه فقط در مدت دو سال با آتلانتا اما بیش از کلیت کار خود را.

“او در طول تاریخی 22-سفر سال پوشش بی سابقه چهار دهه خود را در حال تکامل حرفه ای قوس بود شاید مثل هیچ کدام دیگر در لیگ تاریخ — از بالا 5 پیش نویس انتخاب به Rookie از سال به شدت بهم زدن غوطه دادن قهرمان به سوپراستار و هشت-زمان All-Star به Twyman-استوکس هم تیمی سال و ارزشمند نقش بازیکن” هاوکز در بیانیه ای گفت.

کارتر آخرین بازی شد مارس 11, مسابقه هاوکز از دست داد در صفحه اصلی در وقت اضافه به نیویورک است. آن زمان که بازی های پیچ در پیچ پایین NBA در حال حاضر اعلام کرده بود که آن را تعلیق فصل در پایان آن شب پس از بازی یوتا مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن در لیگ شناخته شده برای تست مثبت برای coronavirus.

لحظه ای از دست داده بود در آتلانتا طرفداران که شعار می دادند “ما می خواهیم وینس!” بارها و بارها با 19.5 ثانیه به سمت چپ در وقت اضافه و با نیکز پیروزی به وضوح تصمیم گرفت. کارتر بررسی بازگشت به بازی که در آن نقطه inbounded توپ به Trae جوان, سپس سوار بر بازی به عنوان Hawks رهبری downcourt.

جوان بدبختانه توپ به کارتر که در زمان بلامنازع 3-اشاره گر. شات در رفت کارتر انداخت اسلحه خود را بطرف بالا و ساعت زد در بازی چند ثانیه بعد.

چه بسیاری از مشکوک خواهد بود که در مورد آن شب به واقعیت تبدیل شد: این ساعت در حال اجرا در کارتر حرفه ای بیش از حد.

“وجود دارد احتمالا در ماه آوریل, من, مانند, مرد, من آرزو می کنم این اتفاق نمی افتد که'” کارتر گفت. “و سپس پس از یک در حالی که من مثل این است که آنچه در آن است.’ هنگامی که من قادر به نوع قرار داده که در کنار و می گویند: ‘بازنشسته, Vince. شما می توانید بروید و گلف در حال حاضر آن را آسان تر شده است.”

کارتر بود هشت-زمان-ستاره انتخاب شد rookie از سال 1999 برنده slam dunk contest در سال 2000 و کمک به ایالات متحده آمریکا بسکتبال برنده مدال طلا در بازی های المپیک 2000 سیدنی — هایلایت شده توسط خود غوطه دادن بیش از 7 فوت-2 فرانسه مرکز فردریک Weis — و 2003 FIBA Americas مسابقات است. او در بازی بسکتبال برای سه سال در کارولینای شمالی.

کارتر گفت او هنوز هم می خواهد بازی بازی بسکتبال — برای سرگرم کننده است. این مدت طولانی است که انتظار می رود که شبکه های تلویزیونی را دنبال خواهد کرد او را به عنوان یک تحلیلگر چیزی او را تفننی در لیگ تابستانی NBA در سال های اخیر است.

“من رسما انجام بازی بسکتبال حرفه ای,” کارتر گفت. “من بازی در خانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de