Vikas Gupta تشکر Priyank Sharma, Parth Samthaan برای ‘مجبور’ او ‘بیا’

Vikas Gupta امروز در زمان به حساب توییتر خود را و بیرون آمد به عنوان دوجنسي. تلویزیون نشان می دهد میزبان شده در اخبار چند روز گذشته تا کنون از او برای اولین بار در وبسایت و ناودان شیلپا Shinde Priyank شارما و Parth Samthaan برای انجام این کار او اشتباه است.

امروز Vikas در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته و دو مبارک عکس از خود و باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود. او نوشت: “سلام فقط می خواستم به شما اجازه می دانم یک جزئیات کوچک در مورد من. من سقوط در عشق با انسان صرف نظر از جنسیت خود را. تحقیق وجود دارد و بیشتر شبیه من است. با #غرور من دوجنسي #VikasGupta PS بیش از اینکه تهدید یا اذیت #priyanksharma #ParthSamthaan ThankU برای وادار کردن من به بیرون می آیند.”

برای اطلاع از ماه ژوئن جشن گرفته است به عنوان غرور ماه.

در پست قبلی Vikas نیز مشترک چگونه او را همیشه مبارزه و هرگز به پایین حتی زمانی که او به تنهایی. او نوشته بود: “هرگز حمایت – تا من هر چیزی در سمت چپ من است. حتی اگر من تنها هستم. این است که چه چیزی ساخته شده ضربه محکم و ناگهانی در من. به تماس به مردم بد ساخته اند که زندگی من جهنم هر روز. از گسترش شایعات در مورد من به من متهم به قتل یک پسر بیش از حد به طور تصادفی ساخت یک اتهام از تعرض به از بین بردن فرصت های شغلی. من خطاب به این افراد یکی یکی و اگر این درست است که من لایق زندان و اگر آن چه بوده است. چه این افراد برای ساخت زندگی من جهنم زندگی برای چند سال گذشته.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de