Vijayalakshmi مدعی ‘بیمارستان مرخص شد او را با زور و اجبار” پس از اقدام به خودکشی بیش از اذیت و آزار آنلاین

تامیل بازیگر Vijayalakshmi روز سه شنبه خطاب به رسانه ها گفته است که او به زور مرخص شد از بیمارستان خصوصی در چنای تحت “کسی نفوذ” حتی قبل از او تا به حال زمان برای بازیابی.

برای اطلاع Vijayalakshmi بستری شد بیمارستان در یکشنبه شب و پس از او اقدام به خودکشی. Vijayalakshmi یک قربانی ادعا از رسانه های اجتماعی چرخش و حملات در ارتباط با زندگی خصوصی اش نیز درخواست از مردم برای politicise این موضوع گفت: “هیچ کدام از این است که یک درام”.

این بازیگر افزود که BJP کنگره و یا DMK نمی شد حمایت او و که او را دوست بازیگر Gayatri Raghuram همچنین در ارتباط با Bhartiya Janta حزب بود که بستری او در بیمارستان و او را نجات داد.

صحبت کردن در مورد زود تخلیه Vijayalakshmi گفت: “صبح امروز من تا به حال مشکلات تنفسی و بیماری من بود و نه پایدار من حتی سقوط و زمانی که من اطلاع رسانه ها در مورد این. با وجود چنین وضعیت بیمارستان مرخص من یک ساعت پس از آن. که دستور نفوذ بود که این انجام می شود ؟ Gayathri Raghuram پرداخت می شود برای درمان من در اینجا اما حتی او اینجا نیست در زمان ترخيص.”

Vijayalakshmi اعلام کرد که او هنوز معلوم نیست در آنچه اتفاق می افتد در این مورد و تهدید کرده است که به نشستن در یک سریع به موت. او همچنین ادعا کرد که دادرس سفر کرده بود او را در بیمارستان گرفته شده و به دستور او در آنچه که به رهبری او را به مرحله شدید. او سوال چرا سیمن بود که محافظت شده است.

روز دوشنبه در یک فیلم ضبط شده در تامیل Vijayalakshmi شدت انتقاد کرد در سیمن رهبر یک حاشیه سیاسی و برگ Naam Tamilar Katchi و گفت: “شما همه مرا نجات داد من ok. من ذخیره شده توسط شما را دوست دارم. اما حتی زمانی که من در این شرایط نزدیک مرگ آن است که سیاسی شده است. سیمن سیاسی است و با بهره گیری از آن است. لطفا برای جلوگیری از تماس من BJP سرسپرده. سعی کنید به بیشتر های انسانی و اصلا بازی با زندگی مردم من هستم نه ارزان فرد مانند آن. لطفا نوشتن نیست چیزهای وحشتناک در مورد این موضوع. من تحت مقدار زیادی از فشار روانی و استرس من بازیابی و بازگشت به کار.”

Vijayalakshmi قبلا شکایت از خیانت در برابر سیمن. او ادعا کرد که او تا به حال ازدواج نکرده و او حتی پس از وعده داده شده او را از انجام این کار. او همچنین افزود که مردم اذیت و آزار و شلخته شرمندگی خود را به عنوان او متولد شد و در کارناتاکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de