ویتنامی صاحب رستوران هدف از سرداری


Illustration for article titled Vietnamese Restaurant Owner Target of Racist Rant

تصویر: ABC 13

بدون توجه به شرایطی–که آیا آن را با هدف قرار دادن مسلمانان پس از 9/11 یا سرزنش کسی از تبار آسیایی برای coronavirus—سفید مردم نمی توانند به نظر می رسد برای جلوگیری از سفید مردم نشستند.

تبلیغات

ABC 13 گزارش که یک ویتنامی صاحب رستوران در هوستون شد و هدف از سفید زن سرداری. پس از شنیدن اغتشاش در خارج از رستوران Vietopia, Sammi (که ظاهرا تنها به او نام) بیرون رفت و متوجه شد یک زن فریاد و کارکنان.

از ABC 13:

Sammi ثبت شده که پس از آن فریاد profanities در او. در این ویدئو این زن دیده می شود هل دادن یک سبد خرید است شنیده فریاد “خارج از کشور ما!”

او می گوید: “شما! خارج شدن از ایالات متحده, شما زشت [expletive]”

Vietopia باز شده است و با در نظر گرفتن takeout سفارشات. با وجود که آنها هنوز هم دیده می شود 80 درصد رکود در کسب و کار. “این در حال حاضر یک زمان دشوار برای ما صاحبان کسب و کار کوچک. ما رنج می برند. من فکر می کنم آنها نیاز به بیشتر تحصیل کرده” Sammi گفت: ABC 13. “وجود دارد همه نوع از مردم است. شما نمی تواند انجام این کار اگر شما هر گونه حس مشترک شما نمی توانید درمان مردم که در راه است. آن را فقط به معنی.

به عنوان همه گیر اسپرد را از طریق این کشور حملات مانند این که تنها در افزایش نظم. در اوایل این هفته یک گروه از دختران نوجوان حمله 51 ساله در نیویورک و فریاد زد: ضد آسیایی, تهمت. یک مطالعه اخیر توسط محققان در شبکه سرایت موسسه تحقیقات (و تبعات) نیز نشان می دهد ضد آسیایی ملت رسید در سیستم عامل آنلاین. این اتفاق می افتد با وجود این واقعیت است که نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده و بسیاری از دولت جدید موارد به نظر می رسد که از کشورهای اروپایی است.

“به عنوان یک توامان تهدید شیوع بیماری از نفرت و دروغ در رسانه های اجتماعی تشکیل می دهند بی نظیر خطرات به جامعه در صورت واقعی, ویروسی, بیماری های همه گیر مانند Covid-19,” با توجه به NRCI مطالعه با عنوان “Weaponized اطلاعات شیوع: یک مطالعه موردی در Covid-19, Bioweapon اسطوره ها و توطئه الگوی رفتاری” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

“شیوع weaponized اطلاعات در خدمت به حمله به اعتماد عمومی و تضعیف نهادهای دموکراتیک در یک لحظه کلیدی از آسیب پذیری جهانی” مطالعه می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im