فیلم: آیا کاترینا کایف, ویکی Kaushal می رسند برای عشا Ambani Piramal را هولی باش در همان ماشین ؟

عشا Ambani Piramal میزبانی یک هولی باش مختلف مشهور است. دو جمله مشهور, گیر افتاد, توجه ویژه در باش. آنها اتفاق می افتد به ویکی Kaushal و کاترینا کایف, که به نظر می رسد باید وارد همان ماشین برای این رویداد.

فیلم های گرفته شده توسط عکاسان نشان می دهد کاترینا وارد محل برگزاری در یک SUV. او به نظر می رسد به صحبت کردن با کسی که به عنوان به زودی به عنوان او خارج شد ماشین. کاترینا عکس نیز بسیاری در حال از زمان او وارد محل برگزاری. بیشتر از یک صندلی در کنار کاترینا می تواند دیده می شود قرار داده شده در پایین (احتمالا برای ویکی برای پنهان شدن و سپس به عقب؟). از سوی دیگر ویکی همچنین خارج شد مشابه به دنبال (یا همان?) ماشین و ذهن نیست با گرفتن کلیک از خود وجود دارد.

هر دو کاترینا و ویکی به نظر می رسد در یک سرگرم کننده, خلق و خوی و روح هولی. دو تن از آنان نیز گرفتار آتش در سفید برای هولی باش. در حالی که کاترینا زوج سفید بالا با همان رنگی, دامن, ویکی عینک یک پیراهن سفید زوج با آبی denims.

در اینجا خود را در:فیلم

در مقابل کار در حالی که کاترینا به زودی دیده می شود Rohit Shetty را ‘Sooryavanshi’, ویکی Kaushal شلیک خواهد شد برای Karan Johar را ‘تخت’ به زودی. آخرین دیده در ‘Bhoot قسمت اول: خالی از سکنه کشتی’ او همچنین ‘Udham Singh” و Manekshaw biopic در زن سبک و جلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im