تصویری: Yash-Roohi بدن shame Karan Johar تماس ‘Kuch Kuch Hota Hai’ a ‘خسته کننده فیلم’

Karan Johar است که با داشتن یک توپ از یک زمان با دوقلو – دختر Roohi Johar و پسر یاش Johar. او شده است یک سری ویدیو در Instagram و تماس آن را به عنوان “مستند با Johars’. از چند روز گذشته خود دوقلو شده اند یورش فیلمساز گنجه و تلاش خود را در کت و همچنین گرفتن در داخل کیسه های خود بیش از حد. علاوه بر این, آنها نیز با داشتن یک حزب چای با پیرزن Hiroo Johar.

در حالی که به عقب Karan در زمان خود Instagram داستان کوتاه و فیلم های خود را پسر یاش. در این ویدئو این فیلمساز است که به درخواست پسرش به تماشای یکی از فیلم های او یعنی Kuch Kuch Hota Hai. به KJo تعجب پسرش تماس آن را خسته کننده ‘و فیلمساز نگه داشته و در درخواست او را به تماشای یک فیلم است. بسیار به ترس یاش نادیده گرفته پدر خود را کاملا.

در فیلم دیگری به اشتراک گذاشته شده توسط KJo در Instagram, صفحه, خود, دوقلو, بدن shame او در حالی که او می پرسد در مورد ناهار خود را. Yash می گوید که پدر او یک معده و همچنین اعمال مانند گسترش خود را سر پا. Roohi در سمت چپ در انشعابات. Karan زیر نویس این فیلم بیان کرد: “من شده اند بدن-شرمنده!!!! #lockdownwiththejohars #toodles”.

Anushka Sharma چپ خنده دار دیدگاهها برای Karan پست با نوشتن “خود را sartorial انتخاب حس شوخ طبعی و در حال حاضر حتی بدن همواره مورد سؤال بوده است. بار سخت هستند”.

در

Karan همچنین یک ویدیو که در آن یاش نقش زیرچشمی نگاه کردن-a-boo با پدر خود را در حالی که Roohi نقش “قدیمی مک دونالد بود یک مزرعه’ به عنوان او strums یک گیتار.

در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im