تصویری: Prabhas به بازی سرب در ‘Mahanati’ helmer نق نقو Ashwin آینده کارگردان

Baahubali ستاره Prabhas اعلام کرده است یک پروژه جدید در میان تیراندازی برای Jaan (آزمایشی با عنوان) مخالف Pooja Hegde. جنوب سوپراستار که در گذشته دیده می شد در تریلر اکشن Saaho منتشر شده در سال 2019 دارای امضا چند فیلم بیشتر در حال حاضر. او آینده پروژه بدون عنوان تلنگر به کارگردانی Mahanati helmer نق نقو Ashwin.

مانند Prabhas’ Baahubali حق رای دادن و Saaho این فیلم همچنین به بلند پروازانه مگا-بودجه پروژه است. تیراندازی برای همان خواهد kickstart بعد از این سال و بخش بزرگی خواهد بود به ضرب گلوله در سراسر اروپا است.

این فیلم تولید شده توسط Vyjayanthi تفریحات یک بنر که کامل 50 سال در کسب و کار. با اعلام رسمی این فیلم در روز چهارشنبه خانه تولید نیز ارسال شده یک ویدیو کلیپ به مناسبت آن جشن سالگرد طلایی اجرا در صنعت فیلم.

افتخار مرتبط با #Prabhas برای ما پروژه معتبر کارگردان @nagashwin7″ به عنوان خوانده شده توییت ارسال شده توسط @VyjayanthiFilms.

در ضمن Prabhas تا به حال یک مراسم سلطنتی ” در لندن با Baahubali همکاران در حالی که به عقب. این بازیگر گرفته بود به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکس که در آن او اعتصاب در برخواهد داشت با Baahubali شرکت ستاره Rana Daggubati و مدیر فیلم SS Rajamouli, در میان دیگران.

“این یک #RoyalReunion در لندن با من #Baahubali تیم! نمی توانید صبر کنید برای تجربه زندگی تفسیر شده @twittermovies نمره در @royalalberthall این شب است. @ssrajamouli @shobuy_ @ranadaggubati #آنوشکا” او تا به حال زیر نویس آن است.

در ضمن صحبت کردن در مورد Jaan, این فیلم توسط کارگردانی KK رادا کریشنا کومار. او شروع به تیراندازی برای فیلم سال گذشته و از تاریخ انتشار است که هنوز اعلام نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im