فیلم: Paranormal متخصص Steve Huff ادعا می کند او به صحبت Sushant Singh Rajput روح

به تازگی یک ویدیو رفت و ویروسی در اینترنت معروف ماوراء الطبیعه متخصص Steve Huff که ادعا کرد که او را به صحبت Sushant Singh Rajput روح. در شرح این ویدئو هاف نوشت: “امروز من سعی می کنم بهترین من برای اتصال به روح Sushant Singh Rajput پس از دریافت هزاران درخواست برای انجام این کار. اول تشکر میکنم از همه شما برای درخواست این را به عنوان او در آمد قوی و روشن و روشن کسی که با او برای کمک به مطمئن شوید که او از طریق.”

این ویدئو Steve سوال: “آیا شما در نور؟’. در چهار دقیقه و هفت دوم شمارنده یکی شنیده است و گفت: “استیو من نور”. اما طرفداران که به تماشای این ویدئو ادعا کرد که Sushant است که در واقع گفت: “استیو من به قتل رساندند”. این اولین بار است که استیو صحبت به هند مشهور است. او قبلا گفته گفتاری به نماد موسیقی پاپ مایکل جکسون روح.

او شده است با استفاده از یک ‘روح’ جعبه که او طراحی شده حدود ده سال به صحبت می کنند به روح قریب الوقوع شخصیت.

اتمام فیلم زیر:

مردم چگونه صحبت کردن با ارواح?

Zee News خبرنگار سوال Dr Nirav Anand, ماوراء الطبیعه متخصص و کارشناس در شفا علم در مورد Steve Huff ادعای خود را در تعامل با Sushant روح. Dr Nirav اظهار داشت که قهر کردن ادعای جالب و دستیابی به موفقیت در ماوراء الطبیعه علم بیش از حد.

او توضیح داد که به روش سنتی از صحبت کردن با ارواح شده اند که در کشور اتفاق می افتد برای قرن ها. برخی از آنها خدا-استعداد و یا دارای یک حس ششم. اما به عنوان علم توسعه تکنیک های مدرن استفاده شده است برای ارتباط برقرار کردن با ارواح مانند روح جعبه طراحی شده توسط هاف است.

Nirav همچنین گفت که هاف ادعا نیاز به بررسی کامل و تحقیق هست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de