تصویری: MS Dhoni تلاش می کند دست خود را در کشاورزی ارگانیک از هندوانه و پاپایا در رانچی

پس از هند در سال 2019 جام جهانی, خروج, در نیمه نهایی, MS Dhoni مانده است دور از کریکت. از خدمت در ارتش برای صرف وقت با خانواده خود شده است و تقریبا هفت ماه پس از wicketkeeper-ضربه پا بر روی زمین.

در حال حاضر قبل از بازگشت به زمین برای Indian Premier League (IPL), Dhoni در تلاش است تا دست خود را در بخش کشاورزی بیش از حد.

روز چهارشنبه کاپیتان سابق هند به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در خود official Facebook حساب که در آن او است مروجین کشاورزی ارگانیک.

Dhoni نوشت: “پس از پاپایا در 20 روز, در حال حاضر کشاورزی ارگانیک هندوانه آغاز شده است در رانچی. بسیار هیجان زده برای اولین بار”.

تماشا کنید:

به زودی پس از جام جهانی و گمان در مورد Dhoni بازنشستگی انجام شد دور. خود را خروج از BCCI سالانه قرارداد فقط طرفداران سوال بیشتر. این بازیکن صحبت نمی هر چیزی در مورد همان.

او خواهد شد در حال حاضر دیده می شود در Chennai Super Kings (CSK) ساز و برگ و منجر سمت در لیگ شروع مارس 29.

اولین مسابقه از مسابقات برگزار خواهد شد بین چنای و Rohit Sharma را سرخپوستان بمبئی (MI) است. Dhoni است که انتظار می رود دیده می شود در چنای اردوگاه آموزش از 2 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>