تصویری: کاترینا کایف قرمز به نظر می رسد داغ در طول TVC شلیک

کاترینا کایف یکی از موفق ترین تبلیغات تلویزیونی شده اند میوه با طعم نوشابه تکه. او به ویژه در بسیاری از TVCs برند و از آن شده است فراموش نشدنی در واقع. بازیگر, گیر افتاد, توجه هر کس برای او sensuousness و عشق یک انبه در آن است. کاترینا نیز دیده می شود گاز گرفتن بطری تکه است که انبه قطع در آن وجود دارد و حتی یک Swayamvar نسخه TVC/

در حالی که بازگشت این بازیگر به او در زمان Instagram صفحه و پرده تصویری از خودش از شلیک. در این ویدئو کاترینا به نظر می رسید به فرش قرمز آماده و به نظر می رسد رنگ قرمز بیش از حد. او دیده است با پوشیدن یک لباس قرمز با تعظیم در مقابل و تطبیق بلند بالا انداختن بیش از حد. او تکمیل نگاه خود را با طلا پاشنه strappy.

کاترینا زیر نویس این ویدئو بیان “فرش قرمز آماده برای بازگشت از یکی از مورد علاقه من مبارزات این بار با یک پیچ و تاب و… می توانید حدس بزنید کدام یک؟”

آن را چک کنید زیر:

در

در ضمن در مقابل کار کاترینا آینده دیده می شود در Sooryavanshi گروگان توسط Rohit Shetty. با این فیلم او خواهد بود reuniting با آکشی کومار پس از یک دهه بر روی صفحه نمایش بزرگ است. گزارش آن کاترینا نقش یک دکتر در فیلم است. این اولین تفرج با شتی و آن را یکی از مورد انتظار ترین فیلم های سال 2020 است.

Sooryavanshi نیز Ajay Devgn و Ranveer Singh در ویژه حضور reprising نقش خود را به عنوان Singham و Simmba بود. این فیلم انتشار در مارس 24, 2020, در 6 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>