تصویری: Hema Malini اطمینان خوبی wishers او است “کاملا صحیح به لطف خداوند کریشنا’ در بیماری شایعات

بازیگر کهنه و بی جی پی MP, Hema Malini روز یکشنبه با رد شایعاتی که او ‘به خوبی انجام نمی شود و پذیرفته شده است به یک بیمارستان است.

همیشه سبز بازیگر در زمان به توییتر و به اشتراک گذاشته شده در یک پیام ویدئویی رد همه شایعات ساخت دور در اینترنت حاکی از این است که او کاملا خوب است و هیچ مشکلی با او.

“شایعات در حال گسترش است که من ناخوش و بستری شده است به یک بیمارستان است. من می خواهم برای اطمینان از این به همه عزیزان که هیچ چیز اتفاق افتاده است, من بسیار خوب و سالم است. من کاملا صحیح به لطف خداوند کریشنا” به Sholay بازیگر گفت: در این پیام ویدئویی.

او پیچیده کردن پیام با تشکر از همه برای نشان دادن “نگرانی است.”

بازیگر افسانه ای تبدیل سیاستمدار دختر, Esha Deol Takhtani همچنین در زمان به توییتر به رد جعل در مورد او و مادرش بیمار-سلامت است. “من مادر @dreamgirlhemais مناسب و خوب! اخبار در مورد سلامت او کاملا جعلی نمی شود لطفا در واکنش به این شایعات! با تشکر از همه برای عشق و نگرانی,” او نوشت.

این بازیگر طرفداران در سراسر کشور نشان دادند نگرانی برای سلامت او پس از افسانه ای ستاره آمیتا باچان و آبیشک باچان شد تست مثبت برای coronavirus شنبه شب.

ب بزرگ مشترک خبری خود در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به روز شنبه. 77-در سال بازیگر پذیرفته شده به واحد جداسازی در بمبئی Nanavati فوق تخصص بیمارستان. این بازیگر تایید کرده است که او را حفظ خواهد کرد به روز رسانی از طریق توییتر.

از همین بازیگر است که گزارش شده در “ایرانیها با “علائم خفیف”.

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope روز یکشنبه تایید کرد که بازیگر آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya باچان هم باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این بازیگر کهنه جایا باچان, دختر, Shweta باچان Nanda و فرزندان او Navya Naveli Nanda و Agastya Nanda آزمایش منفی هر Vishwas ریزه دستیار شهرداری کمیسر K سوی غرب BMC.

نمرات مشهور از تمام محله و همچنین به عنوان یک دسته از تحسین را ریخت در تن از پیام های که مایل خانواده بهبود سریع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de