قربانی از اتهام خشونت پلیس حادثه دریافت نمی, عدالت, اما او نمی خواهد به اتهام هر جنایت یا


Illustration for article titled Victim of Alleged Police Brutality Incident Won’t Receive Justice, but He Won’t be Charged With Any Crimes Either

تصویر: WILX 10

این یک چیز نادر زمانی که سیاه قربانیان خشونت پلیس دریافت هر صورت ظاهر از عدالت است. خوب عدالت هنوز دقیقا نمی اتفاق افتاده برای 19 سال Uwimana Gasito—کسانی که در یک درگیری در مقابل یک Lansing, Mi 7/11 در ماه فوریه که منجر به او به کار گرفته بیش از حد با یک دستگیری افسر—اما او حداقل داشتن همه اتهامات علیه او WILX 10 گزارش شده است.

حدود یک ماه پیش Gasito ارسال به Facebook عکس خود را با یک چشم متورم و پر تکه از پوست برداشته شده از چشم و پیشانی منطقه با عنوان این ادعا او شده است می خواهم قربانی بیش از حد از زور توسط پلیس.

تبلیغات

“اگر شما نمی دانید من حمله توسط شرق و لانسینگ, اداره پلیس در شب شنبه. من ضبط پلیس که به اعتقاد من بودند غیرقانونی دستگیر دوست من. در حالی که ضبط سه افسران بازداشت من” پست بخوانید. “آنها به من انداخت به زمین. در حالی که من بر روی زمین در دستبند افسر بود هل دادن من سر به زمین خراش دادن پیشانی من به عقب و جلو. همه این به این دلیل من ضبط مامور اقدام به دستگیری دوست من.. من در تلاش برای بازیابی ویدئو از تلفن همراه من به عنوان ما صحبت می کنند. این سوء استفاده از من تا به حال به چهره این آخر هفته گذشته. خشونت پلیس واقعی است. این داستان من است. این است حقیقت من. این است درد من.”

Gasito گفت اخبار 10 که او و برادرش رفت و به یک نوشیدنی از 7-یازده هنگامی که یک مرد دیگر متهم او را از دست زدن به دوست دختر خود را که منجر به یک مبارزه شکستن. پلیس وارد صحنه دقیقه بعد.

“آنها آمد و دستبند به من. در ابتدا من می ترسم چون من نمی دانم که چرا آنها دستگیر بنابراین من مقاومت کمی و پس از آن همه ناگهان آنها رها من به زمین گفت:” Gasito.

شرق شهرستان لنسینگ کمیسیون خواست مقامات شهرستان به انتشار هر تصویری شواهد مربوط به خشونت پلیس تحقیقات که در گرفت اما در نهایت آن را خوب به عنوان آن مشخص شد در هر حد معمول بود که شواهد کافی برای اثبات هر گونه اتهامات از نیروی بیش از حد با توجه به لنسینگ ایالت مجله.

تبلیغات

“در این نقطه در زمان عمل گرفته شده در برابر هر یک از افسران پلیس گفت:” شرق و لانسینگ, رئیس پلیس لری <url> پس از او گفت که او در بر داشت “اطلاعات کافی به وضوح اثبات یا رد این اتهامات است.”

فرم LSJ:

پس از چند مردم با انتقاد از بررسی نتایج و پلیس در شرق و لانسینگ, شهردار, اموزش Beier گفت: فقط به خاطر این نبود استفاده از نیروی بیش از حد معنا نیست که پلیس به کار گرفته شده در آن کاملا.

“من موافقت می کنم که آن را انجام شده می تواند بهتر” Beier و افزود: در این نقطه از مکالمات مقامات شروع به داشتن حتی قبل از حادثه در مورد پلیس و بالقوه اصلاحات.

Beier گفت: نقطه ای از به روز رسانی در این تحقیقات بود برای به دست آوردن تمام اطلاعات در باز.

تبلیغات

بنابراین Gasito خواهد شد به احتمال زیاد نمی توان دریافت هر گونه فرم واقعی از عدالت و خود را تسلی ممکن است که همه اتهامات علیه او شده اند کاهش یافته است که از پنج شنبه. این تصمیم پس از لانسینگ سابق رئیس پلیس لری <url> یافت می شود یکی از افسران درگیر در این حادثه حال یکی دیگر از نیروی بیش از حد شکایت علیه او در ماه دسامبر. که افسر در حال حاضر در مرخصی استحقاقی اداری با توجه به اخبار 10 ترک ما با یک سوال: چه تماشا می کند و پلیس را مجبور به انجام به حداقل خود را از دست چک ؟

با وجود این افسر در سوال نیست که پاسخگو Sparke را به نظر می رسد به اذعان یک مشکل ذاتی در این بخش به بررسی روند.

تبلیغات

“ما می دانیم که وجود دارد چیزهایی که ما نیاز به انجام به منظور بهبود داخلی ما بررسی روند و ما به طور جدی کار به پیشرفت لازم است. ما عذر خواهی به جامعه برای این نظارت” گفت: <url> در انتشار اخبار. “این همچنان یک اولویت برای اداره پلیس و ما متعهد به شفاف بودن با مردم به عنوان ما را از طریق ساخت این پیشرفت.”

من مطمئن هستم که مردم مانند Gasito را خواب خوب امشب دانستن است که در حالی که پلیس هنوز هم به نظر می رسد که رایگان-سلطنت در دست زدن به متهمان این جهنم آنها می خواهند به این گروه در حال کار بر روی آن است. (متاسفانه هنوز هم وجود دارد هیچ طعنه فونت.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im