کهنه خواهد بارتون را از تماس “نرم” قطعات پس از کلیپرز تپش

لس آنجلس – قطعات کهنه خواهد بارتون تصرف بازدید از اتاق قفل در مرکز استیپلز در شب جمعه.

او عاشقانه در مورد چگونه کلیپرز تحمیل اراده خود بر روی قطعات شرم آور و فروتنی آنها را در یک رقابت حذفی با مفاهیم.

“آیا تا به حال یک سخنرانی خوب برای ما حدود پنج دقیقه فقط در مورد چگونه فکر می کنم تیم ما در حال نرم و اگر آنها به ما آنها را می disorient هر چیزی که ما انجام می دهیم” گفت: مونته موریس بازگویی صحنه های حساس. “جرم ما راکد شد از پرش. آنها نبود احساس ما در دفاع است. رفتن به جلو این تیم های ما به ضرب و شتم به نخبگان. اگر ما صحبت کردن در مورد قهرمانی ما می توانید آن را پرتاب پنجره اگر ما نمی خواهید به نشان می دهد تا در آن بازی است.”

این آشکار بود اوایل که کلیپرز در زمان بازی روز جمعه به مراتب جدی تر از این قطعات انجام داد. پس از فقط پنج دقیقه ناگتس شد و در حال حاضر رو به یک 17-4 کسری ساخته شده بر روی بی دقتی عبور و uninspired جرم. زمان 132-103 تپش بود به پایان رسید که تعداد spiraled به 15 گردش. کوهستانی و ظالم کلیپرز تا به حال راه خود را با قطعات ارسال یک پیام است که طنین انداز تمام راه را به بازدید کننده را در اتاق قفل است.

“ما برگزار شد هر یک از دیگر پاسخگو در اتاق قفل” موریس گفت. “ما فقط گفت:” ما punked.’ … هنگامی که شما در حال انجام کار خود را و بگویید بچه ها شما می توانید خود را انتخاب کنید تا چیزهای. من فکر می کنم رفتن به جلو ما نیاز به این الاغ-شلاق مانند این امشب. من فکر می کنم آن را به ما بهتر است.”

با توجه به نیکولا Jokic قطعات مربی مایکل مالون نیست هر چیزی می گویند. ظاهرا آن شد تا بازیکنان به غربال کردن از طریق آوار.

مقدار زیادی از بچه ها مقصر بودند. Gary هریس تا به حال فقط چهار امتیاز در نزدیک به 25 دقیقه کار می کنند. پل Millsap که در سمت چپ اتاق قفل لنگش پس از درد و رنج آسیب مچ پا, نمی, نمره, و تا به حال فقط سه پرتاب ریباند در بیش از 20 دقیقه است. جمال موری (11 امتیاز) برگزار شد به کمترین نمره بازی در بیش از یک ماه است.

“این یک شوکی” بارتون گفت. “من یکی از جانبازان در این تیم من می دانم صدای من مورد احترام است که در اتاق قفل و من واقعا می خواهید را به نفع خود در پایان روز. این هیچ وقت به بازی در اطراف آن زمان به جدی گرفتن.”

مالون کبود بیش از این تیم عدم مبارزه وضع شارژ که تیم خود را در بازی “نرم” بود که محکم به دلیل برگشتی مفاهیم (هر دو تیم در حال حاضر گره خورده است برای ردیف 2 دانه) و هشدار دهنده است زیرا آنها می شده است فوق العاده و دور از پپسی مرکز. جمعه بود و همچنین اولین جزئیات در مورد چگونه آنها می خواهم matchup در یک پتانسیل های حذفی سریال; Paul George تا به حال از دست رفته خود را در اولین جلسه اما رفت برای 24 امتیاز و شش 3-اشاره گرها در تار و مار.

“آنها با ارسال پیام و آنها بیرون آمد و ضربه زدن به ما و ما هرگز پاسخ داد و این ناامید کننده ترین چیزی که در مورد آن این است که ما به این بازی فکر بود که آن را فقط برای رفتن به یک استاندارد NBA بازی” مالون اظهار تاسف کرد. “آنها با نزدیک شدن به این بازی شبیه به چیزی بود که در خط است.”

دفاعی ضعف و عدم توهین آمیز شکل خالص خود توجه مناسب جلوتر از روز یکشنبه در بازی مقابل تورنتو, اما از دست دادن نیز مطرح شده سوال در مورد چگونه مالون استفاده در جشن rookie مایکل پورتر جونیور

پس از یک مولد اولین تغییر که در آن پورتر به حال پنج امتیاز و دو ریباند کمک و بزرگ مسدود شده و به ضرب گلوله او را نمی بینم کف دوباره تا زباله زمان. به جای مالون بازی Torrey کریگ 14 دقیقه در نیمه دوم که در آن دفاعی رو به جلو موفق چهار امتیاز و دو ریباند.

وقتی پرسیده شد که در مورد تصمیم مالون گفت: “من فکر می کردم او به ما بهترین شانس را به سعی کنید به عقب بر گردیم در این بازی است.”

که یک سوال رو مالون بیش نهایی 23 بازی این فصل به طور منظم. اما بیشتر فشار دادن مسئله, چند, چه نوع تیم آنها را در طرف دیگر. آیا جمعه فروتنی نتیجه افشای یک تیم آماده نیست برای NBA elite یا آن را بی درنگ پاسخگویی واقعی?

“من فکر می کنم برای ما به یک گام ما شروع کردیم به تماس با مردم از” موریس گفت. “ما در حال برادری در پایان روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>