جانباز هنرمند تئاتر مان Ganguly می میرد از ایست قلبی شبانه Azmi سهام عمیق ترین تسلیت

جانباز هنرمند تئاتر مان Ganguly در گذشت و در محل اقامت خود در جنوب کلکته در آوریل 23. 75-سال-پیر مرده پیدا شد در 7 am توسط househelp که بازدید Ganguly را در دریاچه باغ منطقه است. خانواده او تایید کرد که دکتر اعلام کرد او در اثر ایست قلبی.

او تاسیس کرده بود Rangakarmee گروه در سال 1976 معروف و شناخته شده برای غیر سازشکار محصولات مانند Mahabhoj, Rudali دادگاه رزمی و Antaryatra. متولد در جوداپور و نقطه از اوتار پرادش او آموخته Bharatnatyam در سن جوانی و نقل مکان کرد به کلکته به مطالعه Hindi ادبیات.

Ganguly معرفی یک فرم جدید جایگزین Hindi تئاتر در بنگال. در حالی که او بنگالی محصولات شامل ‘Mukti’ و Manasi, Usha همچنین با Rituparno Ghosh در طول برنامه نویسی برای Ajay Devgn-آیشواریا رای باچان, بازیگران فیلم ‘بارانی’. او همچنین موفق به دریافت Sangeet Naxing Akademi جایزه جهت در سال 1998 و مفتخر West Bengal دولت به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی ‘Gudia Ghar’.

Aparna Sen گفت PTi او نمی تواند باور مان بیشتر است. در ضمن, West Bengal وزیر Mamata بانرجی مشترک بیانیه ای که به عنوان خوانده شده, “من, عمیق تسلیت به خانواده و دوستان و پیروان.”

شبانه Azmi نیز توییتی در مورد مرگ. “عمیقا غمگین به یاد بگیرند که تئاتر ریش سفید #Usha Ganguli در گذشت او در خواب بود ، من تا به حال با او کار می کرد در PAAR و دیده می شود بسیاری از محصولات که در آن او بود unparalled. عمیق ترین تسلیت من به خانواده RIP,” او نوشت: در حالی که های او تسلیت.

در اینجا او صدای جیر جیر:

Ganguly آخرین مراسم انجام شد در Keoratala کوره های جسد سوزی در میان خانواده و اعضای Rangakarmee. او جان سالم به در برد توسط یک پسر. Usha شوهر Kamalendu گذشت چند سال به عقب و برادرش درگذشت سه روز قبل از مرگ او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de