کهنه ترانه سرا Yogesh گور می میرد در 77, Lata Mangeshkar آگهی ادای احترام

کهنه, ترانه سرا, Yogesh گور محبوب برای نوشتن آهنگ ها در فیلم هایی مانند آناند و Rajnigandha درگذشت در بمبئی در روز جمعه. او 77. پخش افسانه Lata Mangeshkar پرداخت ادای احترام به اواخر حقگو در توییتر نوشت “Mujhe abhi pata chala کی dil ko chunewale geet likhnewale kavi Yogesh ji ka aaj swargwas هوآ. یه sunke mujhe bahut dukh هوآ. Yogesh جی ke likhe کای geet مین gaaye. Yogesh جی bahut shaant aur madhur swabhav ke insan ، اصلی unko vinamra shraddhanjali arpan karti hun (من فقط آمد به می دانم که از مرگ شاعر Yogesh جی که آهنگ ها را لمس قلب است. اخبار دردهای من است. من آواز آهنگ که Yogesh او نوشت. Yogesh او یک مرد بود از وضع آرام. من پیشنهاد او را حقیر ادای احترام).”

سلامت جانبازان ترانه سرا بزرگ بود در حالی که برای در حال حاضر و به گزارش های دولت است که او اقامت داشت با یک شاگرد در بمبئی حومه Nala Sopara. برای اطلاع Yogesh جی نوشت: چندین کلاسیک مانند Zindagi Kaise یه Paheli و Kahin Door Jab Din Dhal Jaaye در آناند. خود را به یاد ماندنی اعداد شامل Rajnigandha Phool Tumhare و Kayi بار Yun Hi Dekha Hai در Rajnigandha; Badi Sooni Sooni Hai در میلی; Jaaneman Jaaneman و نه Jaane Kyun در Chhoti سی Baat; Rimjhim Giray Saawan در منزل; و نه خاک رس Tum Na مین Kuchh Kaha در باتوم باتوم Mein, در میان بسیاری دیگر.

متولد در لکنو در سال 1943 Yogesh وارد بمبئی (در حال حاضر بمبئی) در دهه شصت به عنوان یک شاعر و همچنین ترانه سرا در فیلم. اولین بالیوود شکسته شد و به عنوان یک ترانه سرا در فیلم سخی رابین در سال 1962. آخرین کار این است که در سال 2018 انتشار Angrezi Mein Kehte Hain, که, ویژه, Sanjay Mishra, Rafael Jha و Shivani Raghivanshi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>