دروازه بان کهنه کار ویلیام Shultz علائم با رپیدز

کامرس سیتی — وقتی کلرادو رپیدز آمد و خواستار ویلیام Shultz نمی دریغ. 10 سال LIGA MX کهنه کار که تا به حال چراغ بالا پرواز لئون به عنوان آماده برای چیزی جدید.

“من صحبت کرد به من و عامل این باشگاه گفت:” ما نیاز به ایجاد این اتفاق می افتد,'” Shultz به یاد می آورد زمانی که او متوجه رپیدز حال بهره. “کارکنان در کلرادو بود در تماس با من به شخصه برای چند هفته گذشته و مکالمات ما تا به حال چیزی است که ساخته شده آن را بسیار آسان تصمیم گیری است.”

Shultz امضا یک سال وام جمعه با رپیدز داشتن حقوق خود را. این آبشار در زیر پارامترهای TAM یا DP مقابله و آن را می دهد رپیدز یک دروازه بان با تجربه به جفت با MLS جانباز Clint ایروین. رپیدز را باز رقابت بین این دو است.

“بیشتر رقابت وجود دارد در یک تیم بهتر از آن است که” Shultz گفت. “تنها یک نقطه برای یک دروازه بان و من به دنبال به جلو به ساخت بیشتر از آن.”

Shultz نشده تا به حال فرصت های زیادی برای بازی به تازگی گرفتن nod فقط 11 بار پس از شروع 2018-19 Liga MX Apertura فصل است.

“من بیش از هیجان زده” Shultz گفت. “آن را تقریبا احساس می کند مانند یک خانواده در اینجا جو باور نکردنی است. وجود انرژی بزرگ در اتاق قفل و کارکنان شگفت انگیز است. من احساس بسیار خوش آمدید از لحظه ای که من راه می رفت.”

Shultz خود را به پایان LIGA MX حرفه ای با 193 ظاهر و 48 shutouts با لئون. متولد Aguascalientes مکزیک Shultz دو شهروند است که در سه حضور برای ایالات متحده تیم ملی مردان از جمله 2-0 برنده شدن در یک نمایشگاه در مقابل مکزیک در سال 2015.

اروین ساخته شده فصل خود اولین در یک 2-1 جاده پیروزی در روز شنبه گذشته و در هشتمین دوره لیگ فصل پنجم با کلرادو بیش از دو نانامی به بازی. خود نرم افزار حرفه ای ویژه 34 shutouts بیش از 133 ظاهر.

“یکی از اهداف ما در طول فصل بود برای ساخت فهرستی عمیق با استعداد و پرورش رقابت بیش از همه در این زمینه و این امضای بیشتر ما کمک می کند تا رسیدن به آن” رپیدز مدیر کل Pádraig اسمیت در بیانیه ای گفت. “این فرصت را به را در یک بازیکن را با کیفیت نمی آید در اطراف هر روز به ما هیجان زده به ما بپیوندید او در حال حاضر قوی دروازه بان است.”

اروین شروع خواهد شد کلرادو خانه, درب بازکن, در روز شنبه برابر اورلاندو. رپیدز باید دو هفته از بازی های زیر است که مطابقت و سپس بین المللی شکستن در پایان ماه. Shultz باید مقدار زیادی از زمان برای دریافت مناسب با فصل تنها با داشتن آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im